Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikaty prasowe»

Komunikaty prasowe

08.01.2017

„Do Rzeczy”: pajace i fanatycy. Opozycja między groteską a radykalizmem

 – Dewaluacja słów i pojęć używanych przez przedstawicieli elit opozycji sprawia, że ich działania stają się antyskuteczne – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Dojmujący deficyt powagi” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”. 
więcej
26.12.2016

„Do Rzeczy”: czy opozycja rozpęta wojnę domową?

– Bunt polskich pacjentów przeciw oświeconym terapeutom okazał się drobnym, choć ważnym odcinkiem światowej wojny domowej – pisze Andrzej Nowak w artykule „Rozważania nad wojną domową”.
więcej
18.12.2016

„Do Rzeczy”: śledztwo w sprawie grobu św. Piotra

 – Jesteśmy krajem, w którym katolicyzm w wymiarze powszechnym jeszcze się utrzymuje. To jest wartość. I o to toczy się ideologiczna walka – mówi ks. bp. Michał Janocha w rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim w najnowszym, świątecznym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
11.12.2016

„Do Rzeczy”: opozycja przekracza kolejne granice w walce z PiS

 – Opozycja sięga po coraz bardziej radykalne i niebezpieczne z punktu widzenia funkcjonowania państwa środki. Histeria nasiliła się przed 13 grudnia – pisze Piotr Semka w tekście „Zimowa gorączka” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
04.12.2016

„Do Rzeczy”: Rafał A. Ziemkiewicz demaskuje szaleństwo Tomasza Lisa

– Z dającego się lubić zwierzęcia telewizyjnego Tomasz Lis zmienił się w znienawidzonego, agresywnego propagandzistę. Radykalizm sprowadza go na zawodowe dno – karierę publicysty analizuje Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Dziennikarz upadły”.
więcej
27.11.2016

Cejrowski dla „Do Rzeczy”: biali mają dość przepraszania

– Trump jest wilkiem i Putin o tym wie – zauważa Wojciech Cejrowski. Pisarz i przedsiębiorca mieszkający w Arizonie w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim przekonuje również, że w dzisiejszym świecie powinno być tak, że prawo głosu ma ten, kto płaci podatki na swoje państwo.
więcej
20.11.2016

Mariusz Max Kolonko dla “Do Rzeczy”: głosowałem za rewolucją

 – Nadchodzi wiosna europejska – przekonuje Mariusz Max Kolonko w rozmowie z Kamilą Baranowską w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”. Kolonko przekonuje też, że każdy Polak powinien dostać pistolet.   Ponadto w „Do Rzeczy”:
więcej
13.11.2016

„Do Rzeczy”: jaka będzie Ameryka Trumpa – piszą Ziemkiewicz, Semka, Tyrmand, Chodakiewicz

- Donald Trump został wybrany na prezydenta USA. Republikanie zachowali kontrolę nad Kongresem: zarówno w senacie, jak i w izbie niższej. Większość gubernatorów to republikanie. Prawica politycznie kontroluje Amerykę.
więcej
06.11.2016

“Do Rzeczy”: Ekshibicjoniści. Jak celebryci walczą z moralnością.

 – Powiedzą mediom każdą głupotę, której te oczekują, i zdradzą swoje najwstydliwsze sekrety. To dlatego media próbujące zmieniać kulturę i obyczaje sięgają właśnie po celebrytów – w zamian za sławę uwiarygodnią każdą propagandę – zauważa Agnieszka Niewińska w artykule „Gwiazdy zdalnie sterowane”.
więcej
30.10.2016

Natalia Niemen dla „Do Rzeczy” o tym, że rodzina i dzieci są najważniejsze

– Dziki jest ten świat – stwierdza piosenkarka Natalia Niemen w rozmowie z Jakubem Kowalskim na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów

Anna Pawłowska-Pojawa
Anna Pawłowska-Pojawa
PR Manager
PMPG Polskie Media S.A.
Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
tel.: 022 347 51 17
mobile: + 48 508 040 660
fax: 022 347 50 01