Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikaty prasowe

Komunikaty prasowe

05.02.2017

„Wprost”: czy wizyta Angeli Merkel wzmocni pozycję Polski?

Co przyniesie wizyta Angeli Merkel w Warszawie, polskie korzenie twórcy Facebooka, Gowin o 500+ i Tusku – to tylko niektóre tematy poruszane na łamach najnowszego wydania tygodnika „Wprost”.
więcej
29.01.2017

„Wprost” o walce z rakiem i wojnie o samorządy

„Obiecałam, że opowiem o raku” – mówi w rozmowie z „Wprost” Anna Wyszkoni. Piosenkarka przyznała, że pierwsze pytanie, jakie zadała lekarzowi po operacji, brzmiało: „Czy będę̨ mogła śpiewać́?” Cała rozmowa w najnowszym wydaniu tygodnika „Wprost”.
więcej
29.01.2017

„Do Rzeczy”: Dorota Gawryluk.  Oko w oko z dobrą zmianą

– PiS powinien sięgać szerzej – przekonuje Dorota Gawryluk, dziennikarka i prezenterka telewizyjna w rozmowie z Łukaszem Warzechą na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
26.01.2017

#wolnemedia. W odpowiedzi Romanowi Giertychowi

Pan Roman Giertych od lat nie może się zdecydować, czy jest adwokatem, pr-owcem czy politykiem. Być może będziemy mu w stanie pomóc, kierując do Okręgowej Rady Adwokackiej i jej rzecznika dyscyplinarnego sprawę o naruszenie przez niego etyki zawodowej.
więcej
26.01.2017

„Biała magia” - pierwszy polski singiel i wakacyjny teledysk Oli Gintrowskiej

 „Biała magia” to pierwszy polski singiel Oli Gintrowskiej. Piosenkarka, która debiutowała jesienią 2015 roku, wreszcie dała się namówić do nagrania polskiego utworu. Tekst napisała sama we współpracy z Błażejem Domańskim i sięgnęła po muzykę sprawdzonego kompozytora, autora jej pierwszego hitu, Roberta Jansona.  Teledysk jest dostępny na kanale YouTube artystki.
więcej
22.01.2017

„Wprost”: długi Kijowskiego i kryzys dziennikarstwa

Długi Mateusza Kijowskiego, rekonstrukcja grudniowych wydarzeń w Sejmie, kryzys dziennikarstwa i najbogatsi górale - to tylko niektóre z tematów poruszonych na łamach najnowszego wydania tygodnika „Wprost”, które 23 stycznia trafi do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce.
więcej
22.01.2017

„Do Rzeczy”: prezes państwa i jego przeciwnicy. Piotr Semka o politycznej drodze Jarosława Kaczyńskiego

– To był chyba najważniejszy miesiąc w całej politycznej karierze Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS nie dał się sprowokować, wytrzymał wojnę nerwów i niczym szachista ograł opozycję – zauważa Piotr Semka w artykule „Naczelnik, czyli powaga ma znaczenie”.
więcej
19.01.2017

#wolnemedia. AWR „Wprost” i Sylwester Latkowski odwołują się od wyroku Sądu Okręgowego ws. wypowiedzi Sławomira Nowaka

AWR „Wprost” i były redaktor naczelny tygodnika „Wprost” złożyli apelację od wyroku Sądu Okręgowego w  Warszawie, który w listopadzie oddalił pozew wydawcy i byłego naczelnego przeciwko Sławomirowi Nowakowi.  Sprawa dotyczyła wypowiedzi Nowaka z czerwca 2013 roku, w której stwierdził, że teksty tygodnika o jego zegarkach i kontaktach z menedżerami CAM Media to „czarny PR na zlecenie”...
więcej
15.01.2017

„Wprost”: fakty i mity o smogu w Polsce

Wielki raport na temat smogu w Polsce – na łamach najnowszego wydania tygodnika „Wprost” kilkustronicowy raport poświęcony problemowi smogu. „Wprost” dokładnie opisuje źródła problemu, jego faktyczne rozmiary oraz prezentuje środki zaradcze.
więcej
15.01.2017

„Do Rzeczy”: Chcą z nas zrobić rasistów

– Lewica, od dawna starająca się przekonać świat, że Polska wymaga interwencji i „ucywilizowania” przez Oświecony Świat, potraktowała tragiczny, ale banalny w sumie incydent w Ełku jako okazję do bicia w największe dzwony – pisze Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Nowa pałka na Polaków – rasizm” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów

Anna Pawłowska-Pojawa
Anna Pawłowska-Pojawa
PR Manager
PMPG Polskie Media S.A.
Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
tel.: 022 347 51 17
mobile: + 48 508 040 660
fax: 022 347 50 01