Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.10.2011

Dobrze zgrana rodzina – w najnowszej Machinie Iza i Łukasz Lach

Inne wersje: txt

Jedni mówią, że każda przypomina drzewo – inni, że najlepiej wychodzi się z nią na zdjęciach. Jak jest naprawdę z rodziną? Czy z krewnymi da się coś ugrać? O tym w najnowszej MACHINIE opowiedzą Iza i Łukasz Lach.

W najnowszej MACHINIE także: narkotyki, rozpusta i UFO – czyli Sting inny niż zwykle; Leslie Feist i jej najnowszy muzyczny projekt pt. „Metals” oraz liderzy zespołu Kwadratowi – Maciej Moruś i Piotr Kaliński – opowiadają o zabawie do kwadratu i weselach z piosenkami Iron Maiden.

Pospieszalscy, Steczkowscy, a może Golcowie? – rodzinne muzykowanie to dla przeciętnego konesera muzyki danie wyjątkowo czerstwe i źle doprawione. Jeśli jest jeszcze coś, co może dodać mu wigoru, to jest nim z pewnością twórczość rodziny Lachów! Łukasz jest liderem zespołu L.Stadt – jednej z najciekawszych polskich grup grających rocka. Iza jest wokalistką stawiającą na śmiałe kompozycje i niebanalne teksty. We wtorkowej MACHINIE opowiadają o blaskach i cieniach rodzinnego muzykowania.

W swojej karierze śpiewał o pustynnych różach i polach ze złota, chwytał każdy oddech ukochanej i zapowiadał nadejście nowych wspaniałych dni. Pośród tych romantycznych wizji umknęło mu jednak to, co najciekawsze – przygody z narkotykami i spodkami kosmicznymi. Na szczęście nic straconego! Z okazji pojawienia się płyty podsumowującej 25-lecie solowej pracy artystycznej Stinga MACHINA prezentuje nieznane dotąd oblicze lidera The Police.

W najnowszej MACHINIE również słów kilka o Leslie Feist. Po czteroletniej przerwie wokalistka powraca z całą gamą… metali i to niekoniecznie kolorowych. Przy okazji wydania nowej płyty „Metals” kanadyjska wokalistka tłumaczy dlaczego musiała zrobić sobie przerwę od muzyki i jak, według niej, wygląda idealne miejsce do nagrywania.

W MACHINIE także kwadratowe granie Macieja Morusia i Piotra Kalińskiego. Muzycy zespołu Kwadratowi opowiedzą, jak to jest igrać z formami w muzyce. Zdradzą, jak pomieszanie Scorpionsów, Doorsów i Iron Maiden z weselnymi klimatami pomoże im podbić polskie i niemieckie puby. Powiedzą też jak udało im się uczynić gwiazdą Borysa Szyca i co ma to wspólnego z graniem klangiem na basie.

 

Nowa e-Machina – już dziś na www.machina.pl oraz w AppStore dla miłośników iPad-ów i na Android Market – dla użytkowników padów z systemem Android.

Osoby, które zarejestrują się w serwisie www.machina.pl (za pośrednictwem strony www.machina.pl/dolacz) do końca roku, otrzymają półroczną prenumeratę e-wydań oraz dostęp do elektronicznego archiwum MACHINY gratis. Osoby, które dodatkowo namówią na rejestrację znajomych – otrzymają roczną prenumeratę e-wydań. Wydania dostępne przez AppStore oraz Android Market są dostępne przez trzy miesiące za darmo.

MACHINA to muzyczny magazyn popkulturalny. Od czerwca 2011 r. MACHINA ukazuje się jako e-tygodnik. Można go pobrać, rejestrując się na www.machina.pl.

Machina.pl to nowy serwis internetowy magazynu MACHINA. To społecznościowy serwis muzyczny z szeroką bazą informacji o artystach, ich biografiach i dyskografiach, z bogatym kalendarium wydarzeń muzycznych, rankingami oraz działem recenzji tworzonych zarówno przez redaktorów serwisu, jak i przez internautów. Wszystko to uzupełnione o muzykę – prawie 700 000 utworów muzycznych, które można odsłuchać do tego teksty utworów i prawie 60  tys. płyt, które można zakupić.

Od 2006 r. wydawcą MACHINY i serwisu www.machina.pl jest Media Point Group, spółka zależna Platformy Mediowej Point Group.

PMPG SA (GPW: POINTGROUP, PGM) spółką działającą w segmencie medialnym i wydawniczym. Wśród wydawanych przez PMPG SA i jej spółki zależne tytułów są również m.in. najstarszy polski magazyn filmowy FILM oraz tygodnik „WPROST”.

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów