Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikaty prasowe»

Komunikaty prasowe

19.02.2017

„Do Rzeczy”: jak rząd Tuska zniszczył BOR

 – Braki kadrowe, brak szkoleń i niedostosowanie ich do bieżących zagrożeń, bagatelizowanie wpadek, nepotyzm, nieudolność i sprowadzanie funkcjonariuszy BOR do roli kamerdynerów. Tak za czasów PO-PSL zniszczono służbę mającą chronić najważniejsze osoby w państwie – pisze Wojciech Wybranowski w artykule „BOR-ze, chroń VIP-a” w najnowszym wydaniu tygodnik „Do Rzeczy”. 
więcej
12.02.2017

„Do Rzeczy”: Wielka hipokryzja mediów. Lewacy bez skrupułów grają nieszczęściem syryjskich dzieci  

 – Historia 10 syryjskich sierot z Aleppo, których Sopot rzekomo nie mógł przyjąć przez zły PiS, jest nieprawdziwa. W rzeczywistości Ewa Kopacz razem z Grzegorzem Schetyną fundusze na syryjskich uchodźców obcinali, a rząd Beaty Szydło je radykalnie zwiększył – zauważa Witold Repetowicz w artykule „Okładanie  sierotami” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
05.02.2017

Jarosław Kaczyński w ostrym wywiadzie dla „Do Rzeczy”: Muszę sam być opozycją wobec rządu

– Marzymy o większości konstytucyjnej – mówi Jarosław Kaczyński, prezes PiS, w rozmowie z Kamilą Baranowską w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
29.01.2017

„Do Rzeczy”: Dorota Gawryluk.  Oko w oko z dobrą zmianą

– PiS powinien sięgać szerzej – przekonuje Dorota Gawryluk, dziennikarka i prezenterka telewizyjna w rozmowie z Łukaszem Warzechą na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
22.01.2017

„Do Rzeczy”: prezes państwa i jego przeciwnicy. Piotr Semka o politycznej drodze Jarosława Kaczyńskiego

– To był chyba najważniejszy miesiąc w całej politycznej karierze Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS nie dał się sprowokować, wytrzymał wojnę nerwów i niczym szachista ograł opozycję – zauważa Piotr Semka w artykule „Naczelnik, czyli powaga ma znaczenie”.
więcej
15.01.2017

„Do Rzeczy”: Chcą z nas zrobić rasistów

– Lewica, od dawna starająca się przekonać świat, że Polska wymaga interwencji i „ucywilizowania” przez Oświecony Świat, potraktowała tragiczny, ale banalny w sumie incydent w Ełku jako okazję do bicia w największe dzwony – pisze Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Nowa pałka na Polaków – rasizm” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
08.01.2017

„Do Rzeczy”: pajace i fanatycy. Opozycja między groteską a radykalizmem

 – Dewaluacja słów i pojęć używanych przez przedstawicieli elit opozycji sprawia, że ich działania stają się antyskuteczne – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Dojmujący deficyt powagi” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”. 
więcej
26.12.2016

„Do Rzeczy”: czy opozycja rozpęta wojnę domową?

– Bunt polskich pacjentów przeciw oświeconym terapeutom okazał się drobnym, choć ważnym odcinkiem światowej wojny domowej – pisze Andrzej Nowak w artykule „Rozważania nad wojną domową”.
więcej
18.12.2016

„Do Rzeczy”: śledztwo w sprawie grobu św. Piotra

 – Jesteśmy krajem, w którym katolicyzm w wymiarze powszechnym jeszcze się utrzymuje. To jest wartość. I o to toczy się ideologiczna walka – mówi ks. bp. Michał Janocha w rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim w najnowszym, świątecznym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
11.12.2016

„Do Rzeczy”: opozycja przekracza kolejne granice w walce z PiS

 – Opozycja sięga po coraz bardziej radykalne i niebezpieczne z punktu widzenia funkcjonowania państwa środki. Histeria nasiliła się przed 13 grudnia – pisze Piotr Semka w tekście „Zimowa gorączka” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.
więcej
Strona: 1 z 81234następna »

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów

Anna Pawłowska-Pojawa
Anna Pawłowska-Pojawa
PR Manager
PMPG Polskie Media S.A.
Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
tel.: 022 347 51 17
mobile: + 48 508 040 660
fax: 022 347 50 01