Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

05.02.2017

Jarosław Kaczyński w ostrym wywiadzie dla „Do Rzeczy”: Muszę sam być opozycją wobec rządu

Inne wersje: txtpdf

– Marzymy o większości konstytucyjnej mówi Jarosław Kaczyński, prezes PiS, w rozmowie z Kamilą Baranowską w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Werdykt grafologów z Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Jana Sehna badających akta agenturalne TW „Bolka” pośrednio potwierdził znany od lat fakt – Lech Wałęsa był agentem SB stwierdza Sławomir Cenckiewicz w artykule „Wałęsa, czyli  «Bolek»”.

Jak ustaliło „Do Rzeczy”, z sejfu mazowieckich struktur KOD mogły znikać pieniądze i protokoły publicznych zbiórek. Nikt z organizacji nie potrafi ich odnaleźć –  pisze Marcin Makowski w tekście „Tajemnica  sejfu KOD”.

Konflikt w zakonie kawalerów maltańskich i jego siłowe rozwiązanie przez papieża mogą wydawać się nieistotne z punktu widzenia całego Kościoła. Jednak w tej sprawie skupiają się wszystkie cechy tego pontyfikatu i wyzwania, jakie on rodzi zauważa Tomasz P. Terlikowski w artykule „Maltańskie zamieszanie”.

Zwrot w retoryce dotyczącej Ukrainy ma posłużyć rządowi jedynie jako wewnętrzne narzędzie. Jednak i tak przyniesie korzyści przekonuje Tomasz Kwaśnicki w tekście „PiS przestawia wajchę”.

Elżbieta II panuje od 65 lat. Żaden brytyjski monarcha nie zasiadał na tronie tak długo pisze Grzegorz Drymer z Londynu w artykule „Szafirowy jubileusz Elżbiety II”.

– Czy wstrzymanie sprzedaży działki pod budowę terminalu kolejowego w Łodzi oznacza koniec budowy centrum logistycznego łączącego nas z Chinami? Niekoniecznie, ale to dowód na to, że współpraca z Chińczykami to nie sielankazauważa Stefan Sękowski w tekście „Nadal na chińskim szlaku”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Gociek o Michalinie Wisłockiej i seksie w PRL, Łukasz Warzecha o rozbrojonej Polsce oraz Piotr Semka o gdańskim Muzeum II Wojny Światowej.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 6 lutego 2017 r. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w nowej aplikacji odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.dorzeczy)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/us/app/do-rzeczy/id1096077652?mt=8).

Wydawcą tygodnika „Do Rzeczy” jest Orle Pióro, spółka zależna giełdowej spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG). Bieżące informacje ze spółki na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów