Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

14.05.2017

Jan Pietrzak w pełnym emocji wywiadzie dla „Do Rzeczy”: tylko Kaczyński mnie nie zawiódł

Inne wersje: txtpdf

– Petru jest za głupi do kabaretu mówi Jan Pietrzak. - Przeżyłem Hitlera i Stalina, więc nie boję się Tuska - podkreśla satyryk i publicysta w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Partia rządząca potrzebuje „nowego otwarcia”, bo konfliktów w dużym i małym pałacu jest coraz więcej – zauważa Wojciech Wybranowski w artykule „Wojny rządowe”.

– Wbrew temu, co twierdzą krytycy PiS, ostatnie półtora roku nie było czasem całkowicie straconym. Z punktu widzenia państwa poprawa jest widoczna przynajmniej na kilku płaszczyznach – przekonuje Kamila Baranowska w tekście „Co się udało PiS”.

– Prezydent nie musi się wybijać na niepodległość – mówi Krzysztof Łapiński, nowy rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, w rozmowie z Marcinem Makowskim.

– Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy Benedykt XVI słusznie zakazał święceń dla homoseksualistów, to powinien przeczytać „Kamień węgielny” Krzysztofa Charamsy – zauważa Tomasz P. Terlikowski w tekście „Homokapłaństwo Charamsy”.

­– A jeśli ani PiS, ani „opozycja totalna” nie będą w stanie zdobyć w przyszłym Sejmie samodzielnej większości? Wtedy karty rozda ten, kto zdecyduje, z którą ze skłóconych stron zawrze koalicję. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Paweł Kukiz – pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Kukiz’19 Aktywacja”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Agnieszka Niewińska opisuje sprawę tajemniczej śmierci Polki w Egipcie, Marek Migalski rozmawia z posłem PO Borysem Budką, a Tomasz Wróblewski opisuje brutalne prawa globalizacji.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 15 maja 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in.

-  w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival),

- w e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów