Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

21.05.2017

„Do Rzeczy”: Schetyna się zakiwał

Inne wersje: txtpdf

– Największym problemem Grzegorza Schetyny jest to, że chciałby być Jarosławem Kaczyńskim. Bo to, co szefowi PiS się udawało, jemu nie wychodzi pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Splątanie w PO” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

– Schetyna będzie dobrym PiS-owcem mówi Adam Szłapka, poseł, sekretarz generalny Nowoczesnej, w rozmowie z Markiem Migalskim.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Kukiz nie może nikomu rozkazywać – przekonuje Piotr Liroy-Marzec, poseł klubu Kukiz’15, w wywiadzie
Marcina Makowskiego.

W sprawie reprywatyzacji zarzuty usłyszał były wiceszef Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy – dowiedziało się „Do Rzeczy”. Na celowniku śledczych są kolejne grube ryby pisze Wojciech Wybranowski w tekście „Rekiny reprywatyzacji w sieci”.

- Polska będzie fortecą – zapowiada wiceminister obrony narodowej Tomasz Szatkowski w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Donald Trump wpadł w największe tarapaty od początku prezydentury. Demokraci chcą szybkiego impeachmentu. Cierpliwość  wobec Białego Domu tracą już nawet republikanie –  pisze Jacek Przybylski w artykule „Ustrzelić prezydenta”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Gociek o Wiedźminie, Agnieszka Niewińska o karierach dzieci znanych sportowców oraz Wiesław Chełminiak o pasjonującej historii legendarnej Artemisii.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 22 maja 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów