Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.06.2017

Rusza wideo online w serwisach PMPG Polskie Media

Inne wersje: txtpdf

PMPG Polskie Media uruchamia produkcję własnych programów wideo dla serwisów internetowych w ramach Grupy PMPG. Projekt koordynuje Sławomir Cedzyński, były redaktor naczelny Serwisów Informacyjnych Grupy Wirtualna Polska.

Treści wideo pojawią się w serwisach Wprost.pl, DoRzeczy.pl oraz SuperHistoria.pl. Wszystkie materiały będą produkowane z zachowaniem pełnej odrębności tematycznej i linii programowej poszczególnych portali. Na początek treści wideo będą obejmowały przede wszystkim komentarze publicystów na tematy polityczne i społeczne.

Po wakacjach w serwisach Grupy PMPG pojawią się studyjne programy cykliczne dotyczące m.in. historii, zdrowia, gospodarki, nowych technologii i wojskowości. Gospodarzami poszczególnych programów będą redaktorzy i publicyści tygodników "Do Rzeczy" i "Wprost".

Serwisy i programy wideo będą promowane w wydaniach tygodników oraz w serwisach internetowych i społecznościowych.

Sławomir Cedzyński przez ponad 6 lat kierował jako redaktor naczelny Serwisami Informacyjnymi w Grupie Wirtualna Polska. Był m.in. autorem i pierwszym wydawcą porannych programów wideo #dziejesienazywo, a także autorem i wydawcą pierwszych w Polsce wydań wieczorów wyborczych w Internecie wyprodukowanych na żywo poza tradycyjną telewizją. Wcześniej przez 5 lat był szefem redakcji Oddziału Telewizji Polskiej w Kielcach.  

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów