Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

11.06.2017

„Do Rzeczy”: TVP kontra TVN – wreszcie mamy wybór

Inne wersje: txtpdf

– Media  publiczne są częścią dobrej zmiany mówi Wojciech Reszczyński, dziennikarz, radiowiec, pierwszy prowadzący „Teleexpress” w rozmowie z Marcinem Makowskim w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

–„Fakty” i „Wiadomości” są jak lustrzane odbicia. Można się na ten stan oburzać, można jednak dostrzec, że ktoś – pierwszy raz od lat – odsłonił to, co było niewidoczne – pisze Marcin Makowski w artykule „Polska w lustrzanym odbiciu”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Prokurator Marek Pasionek ujawnił, że dokument o braku zastrzeżeń do sekcji zwłok wykonanej przez Rosjan nie miał być podpisany przez polskie władze. Śledczy odradzali to Ewie Kopacz – ujawnia Cezary Gmyz w artykule „Niewygodny śledczy”.

– Rząd Platformy odpowiada za pomylenie ciał, a PiS prześladuje rodziny ofiar, by dopaść Tuska. Według kremlowskiej narracji tragedia smoleńska to wewnętrzny problem polskiej polityki  zauważa Maciej Pieczyński w tekście „Jak Kreml gra Smoleńskiem”.

– Andrzej Duda próbuje budować pozycję bez wchodzenia w konflikt z prezesem PiS. Wizerunkowo traci i są to straty coraz trudniejsze do odrobienia – pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Problem głowy”.

Czy pieniądze wyłudzone w Amber Gold miały posłużyć do zniszczenia PLL LOT i przejęcia rynku? I czy za piramidą finansową stały służby specjalne? –  zastanawia się Wojciech Wybranowski w tekście „Służby w piramidzie”.

Premier Theresa May powtórzyła fatalny błąd Davida Camerona. Przedterminowe wybory zamiast wzmocnić jej pozycję, skończyły się katastrofą. Partia Konserwatywna straciła bezwzględną większość w parlamencie. May zostaje. Na razie zauważa Jacek Przybylski w artykule „May to nie Thatcher”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Waldemar Łysiak o nowej książce redaktora naczelnego „Do Rzeczy” Pawła Lisickiego oraz Andrzej Horubała o nowej książce Doroty Masłowskiej.

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 12 czerwca 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów