Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

25.06.2017

„Do Rzeczy”: lista Łysiaka, czyli nowy leksykon polityczny i obyczajowy

Inne wersje: txtpdf

– „Słownik wyrazów obcych” – czyli leksykon polityczny i obyczajowy według Waldemara Łysiaka w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Jest wiele pytań o referendum – zauważa prof. Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu z PiS, w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

– Likwidacja tajnego zbioru zastrzeżonego IPN. Tak Polska dekonspiruje obcą agenturę – wywiad PRL – pisze Sławomir Cenckiewicz w tekście „Koniec «Zetki»”.

– Atak na premier Szydło po przemówieniu w niemieckim nazistowskim obozie Auschwitz to element większej gry przeciw polskiej polityce historycznej tłumaczy Marcin Makowski w artykule „Wrabiają nas w Holokaust”.

– Unia Europejska nie radzi sobie z rzeczywistymi problemami wspólnoty krajów członkowskich, ale wciąż śni o potędze – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Europa  kanonierek” i przekonuje, że „Unia Europejska zmieniła się w parodię Związku Sowieckiego”.

Polska ma już pierwszy z nowych samolotów do przewozu najważniejszych osób w państwie. Podobnymi maszynami podróżują prezydent USA oraz władcy Szwecji i Kuwejtu. Jak latają najważniejsi prezydenci i książęta? pisze Jacek Przybylski w artykule „Skrzydła władzy”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Łukasz Zboralski o największych polskich parkach rozrywki, Piotr Gociek o nowym „Słonecznym patrolu” oraz Agnieszka Niewińska o festiwalu w Opolu.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 26 czerwca 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8)

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów