Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

02.07.2017

„Do Rzeczy”: dobry biznes z Trumpem - rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą

Inne wersje: txtpdf

– Chcę zrobić z Trumpem dobry biznes dla Polski mówi prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Kamilą Baranowską i Piotrem Gabryelem w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy” .

Na łamach „Do Rzeczy” również raport specjalny:

– Prezydent USA przylatuje do Warszawy z konkretną misją. Europa Północna, Środkowa i Wschodnia stają przed historyczną szansą – pisze Marcin Makowski w tekście „Operacja  »Trump«”.

– To ważne, że Trump najpierw spotka się z Dudą, a dopiero potem z Putinem – mówi Frances Burwell, ekspertka wpływowego waszyngtońskiego think tanku Atlantic Council, w rozmowie z Jackiem Przybylskim.

– Prezydent USA ma rację: wiele osób atakujących go za związki z Rosją nie ma twardych dowodów i dobrze wie, że rozsiewa fałszywe wiadomości zauważa Jacek Przybylski w artykule „Nagonka na Trumpa”.

W najnowszym „Do Rzeczy" również:

  Spór o puszczę jest ideologiczny –  mówi prof. Jan Szyszko, minister środowiska w rozmowie z Marcinem Makowskim.

Akceptacja szła z samej górytłumaczy Krzysztof Śledziewski, były pracownik Biura Gospodarki Nieruchomościami m.st. Warszawy i świadek komisji weryfikacyjnej, w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

Jak Austriacy wymazywali swe obozy koncentracyjne opowiada prof. Magdalena Gawin, wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego w rozmowie z Łukaszem Warzechą

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Gociek o „McImperium”, Łukasz Zboralski o letnich imprezach z radiem oraz pierwszy odcinek wakacyjnej serii „Z Semką po Europie”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 3 lipca 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów