Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

09.07.2017

„Do Rzeczy”: szukają krwi. AntyPiS stawia na męczenników

Inne wersje: txtpdf

– Lech Wałęsa i Władysław Frasyniuk, ruszając w protestach przeciw czczeniu ofiar katastrofy, pokazują, że nadal nie rozumieją, dlaczego ludzie odrzucili III RP pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Syndrom wymuszonego męczeństwa” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

– Wałęsa byłby świetnym pomnikiem tylko wtedy, gdyby był niemy. Gdy otwiera usta, zachwyt zamienia się  w konsternację – mówi prof. Zdzisław Krasnodębski, socjolog i  europoseł PiS w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

– Retoryką, którą proponuje Władysław Frasyniuk, nie pozyska się w Polsce sympatii wyborców – zauważa Filip Memches w tekście „Frasyniukizm jak macronizm”.

Na łamach „Do Rzeczy” również raport „Donald Trump w Polsce”:

– Donald Trump wezwał Zachód do obrony wartości i jako przykład wskazał Polskę – pisze Marcin Makowski w artykule „Konserwatywna rewolucja”.

– Ryzyko wojny z Rosją jest realne – mówi Ian Brzezinski, ekspert ds. międzynarodowych i wojskowych prestiżowego think tanku Atlantic Council, w rozmowie z Jackiem Przybylskim.

– Współpraca w ramach Inicjatywy Trójmorza ma przynieść rozwój infrastruktury i zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego. W czwartek w Warszawie odbył się szczyt państw Trójmorza, w piątek podpisano pierwsze umowy – pisze Radosław Wojtas w tekście „Trójmorze jest ważne”.

 – Pełen tekst przemówienia Donalda Trumpa do Polaków (w jęz. polskim).

 Ponadto na łamach „Do Rzeczy”:

 – Rzekomo demaskatorskiej książki Tomasza Piątka o Antonim Macierewiczu nie chciały wydać duże wydawnictwa. Nie myliły się w ocenie – pisze Wojciech Wybranowski w tekście „Śledztwo według Piątka”.

 – Ośrodki propagandowe reżimów znanych z łamania praw człowieka dołączyły do krytykowania polskiej demokracji. To szersza gra informacyjna w sprawie migrantów – przekonuje Witold Repetowicz w artykule „Katar i Turcja uczą nas  demokracji”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 10 lipca 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów