Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

03.09.2017

„Do Rzeczy”: Sławomir Cenckiewicz demaskuje. Wszystkie kłamstwa Lecha Wałęsy

Inne wersje: txtpdf

– Śledztwo w sprawie, w której Lech Wałęsa miał status poszkodowanego, nieoczekiwanie dla niego wykazało, że kłamał na temat współpracy z SB ujawnia Sławomir Cenckiewicz w artykule „Wałęsa. Dzieje kłamstwa” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Koniec z papierowym awansem nauczycieli, najlepsi z nich dostaną dodatkowe pieniądze ale nie na stałe, będą cyklicznie oceniani - minister edukacji narodowej Anna Zalewska w rozmowie z Łukaszem Zboralskim ujawnia, jak zmieni się praca szkół i nauczycieli od tego roku szkolnego.

– Federacja Rosyjska nielegalnie zajmuje w Polsce nieruchomości. I od lat blokuje wszelkie negocjacje – pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Rosyjski zabór”.

– Kara ma nie tylko dać szansę poprawy oraz odstraszać. Ma ona również być sprawiedliwą zapłatą za dokonany czyn – proponuje Łukasz Warzecha w tekście „Śmierć to kara sprawiedliwa”.

– Amerykanie chcą nie tylko zalać świat swoim gazem i ropą, lecz także zasypać go węglem. Czy Europa ze swoją idealistyczną wizją świata wolnego od brudnych kopalin nie popełnia historycznego błędu? – zastanawia się Tomasz Wróblewski w artykule „Węglowe odrodzenie Ameryki”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Joanna Bojańczyk recenzuje nową powieść Juliana Fellowesa, autora scenariusza serialu „Downton Abbey”, Teresa Stylińska pisze o znanych miastach, których mieszkańcy mają już serdecznie dość turystów, a Piotr Semka oprowadza po Malcie.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 4 września 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival) i e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów