Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.09.2017

„Do Rzeczy”: Tomasz Piątek i jego tajemnice. Co się kryje za atakiem na Antoniego Macierewicza

Inne wersje: txtpdf

– Im więcej Tomasza Piątka w mediach, tym bardziej spada jego wiarygodność. Przeciw autorowi książki „Macierewicz i jego tajemnice” sypią się też pozwy oraz prywatne akty oskarżenia zauważa Wojciech Wybranowski w artykule „Tomasz Piątek i  jego tajemnice” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”. 

Książka oparta na fałszywych twierdzeniach i często absurdalnym łączeniu faktów może podważyć zaufanie do polskiego ministra obrony narodowej w czasie intensywnej międzynarodowej wojny informacyjnej pisze z kolei Dominik Smyrgała w tekście „Zniszczyć Macierewicza”. 

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– PRL-bis jest potężny i wpływowy – przekonuje Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

– Andrzej Duda za chwilę wyciągnie politycznego królika z kapelusza. Jak dobry showman stopniuje napięcie. Jak sprawny PR-owiec prowadzi politykę uśmiechów. 25 września zostaną ogłoszone prezydenckie projekty ustaw o sądownictwie – zauważa Piotr Semka w artykule „Prezydencki show i jego widzowie z PiS”.

Trzeci sezon serialu „Narcos” nie zawiedzie fanów – to świetny thriller o walce przeciw jednemu z największych narkotykowych karteli świata zapowiada Piotr Gociek w tekście „Dżentelmeni z Cali”.

– Alain Besançon kreśli myśli, które są w Polsce sieroce, jeśli nie liczyć wyrzuconych poza nawias debaty intelektualnej kręgów tradycjonalistycznej prawicy zauważa Sławomir Cenckiewicz w artykule „Liberał widzi więcej”.

– Rządząca od 12 lat Angela Merkel jest na drodze do kolejnego zwycięstwa. I to mimo że jej podejście do kwestii imigrantów, ochrony klimatu czy greckiego długu budzi ogromne kontrowersje – pisze Jacek Przybylski w artykule „Najpotężniejsza kobieta świata”.

– Napięcia na linii Bruksela – Warszawa, według wicepremiera Morawieckiego, nie wpłyną na nasze notowania gospodarcze. Problem w tym, że źródłem napięć politycznych nie jest polityka, tylko gospodarka – zauważa Tomasz Wróblewski w tekście „Liberalny protekcjonizm Europy”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Waldemar Łysiak pisze o tajemnicach szturmu na ziemie muzułmanów, Piotr Włoczyk wyjaśnia, jak Mossad odpuścił Mengelemu, a Krzysztof Masłoń i Andrzej Horubała oceniają nową listę szkolnych lektur.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 18 września 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival) i e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów