Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

08.10.2017

„Do Rzeczy”: Wyborcy pamiętają, kto zdradził PiS. Prezydent Andrzej Duda odpowiada swoim krytykom

Inne wersje: txtpdf

– Nie mam poczucia, by toczyła się jakakolwiek wojna pomiędzy mną a Prawem i Sprawiedliwością. Oczywiście są pewne rozbieżności zdań, ale dla mnie czym innym jest wojna, a czym innym rozbieżność zdań, kiedy się ze sobą rozmawia, próbuje znaleźć konstruktywne rozwiązanie, na które będą w stanie zgodzić się obie strony  mówi prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Pawłem Lisickim i Kamilą Baranowską. Wywiad z prezydentem – w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.  

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Najnowszy wywiad rzeka z Lechem Wałęsą jest paradoksalnie jednym wielkim aktem samooskarżenia i dowodem na megalomanię byłego prezydenta – zauważa Sławomir Cenckiewicz w artykule „Wałęsa i reszta świata”.

– ONZ przewiduje demograficzną hekatombę. Za 80 lat nad Wisłą może nas być o 17 mln mniej. „Rodzina 500+” to za mało, by odwrócić ten trend – mówią demografowie ostrzega Agnieszka Niewińska w tekście „Tak znikają Polacy”.

„Błędy Rosji” wciąż niszczą świat w rocznicę objawień w Fatimie mówi Piotr Doerre, publicysta katolicki, w rozmowie z Piotrem Włoczykiem.

System punktowy dyskryminuje zajmujących się naukami humanistycznymi i społecznymi. Niestety, reforma ministra Gowina jeszcze to wzmocni przekonuje Wojciech Polak w tekście „Zabijanie humanistyki”.

Pomysły prezydenta Francji na reformę Unii Europejskiej to nie Europa dwóch prędkości, tylko Europa dwóch standardów stwierdza Piotr Gociek w artykule „Macron na pustyni”.

Ryanair odwołał ostatnio tysiące lotów, w tym wiele z i do Polski. Czy kłopoty irlandzkiej linii lotniczej doprowadzą do upadku ekscentrycznego miliardera, który dotąd ostro kpił z konkurentów? – pisze Jacek Przybylski w tekście „Podcięte skrzydła skandalisty”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Semka o francuskiej willi Gombrowicza oraz Krzysztof Masłoń o tegorocznym laureacie literackiej Nagrody Nobla.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 9 października 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla:

– systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

– systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów