Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.12.2017

„Do Rzeczy”: Łysiak przeciw Darwinowi. Jak Bóg stworzył człowieka

Inne wersje: txtpdf

– O narodzeniu świata w rocznicę narodzin Chrystusa  pisze w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy” Waldemar Łysiak.

Księga święta mówi prawdę – tłumaczy ks. prof. Waldemar Chrostowski w rozmowie z Piotrem Semką.

Na łamach specjalnego numeru „Do Rzeczy” na Boże Narodzenie również:

– Sympatycy z nieskrywanym uznaniem nazywają go Naczelnikiem lub Komendantem, przeciwnicy – dyktatorem. Jaki jest Jarosław Kaczyński? Jak wygląda jego dzień? – wyjawia Wojciech Wybranowski w artykule „Dzień z życia Komendanta”.

Jestem czasowo poetą dworskim mówi Marcin Wolski, dyrektor TVP2, dziennikarz, pisarz i satyryk, w rozmowie z Marcinem Makowskim.

– To oni kreują nasz skrajnie negatywny wizerunek w oczach Rosjan. Nieznani nad Wisłą, w kremlowskich mediach występują jako „przedstawiciele Polski” zauważa Maciej Pieczyński w tekście „Polacy w rosyjskiej telewizji”.

Teoretycznie niepełnosprawni. W praktyce na przekór wszystkim udowadniają, że cuda są w zasięgu ręki. Inspirują, zarażają nadzieją i potrafią oduczyć narzekania największych gburów – pisze Jacek Przybylski w artykule „Niepokonani”.

– Brutalizacja opozycji to nie tylko efekt obłędu, który jeszcze bardziej odpycha od niej Polaków. To liczenie na wywołanie awantury i interwencję zewnętrzną ostrzega Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Bujanie Polską”.

– Były wicepremier zmienił się z eksperta od ekonomii w twitterowego jastrzębia. Jego krytyka rządu jest często słuszna, jednak agresywność i własna przeszłość powodują, że potrafi przekonać tylko przekonanych – zauważa Stefan Sękowski w artykule „Nieskuteczny jak Balcerowicz”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Krzysztof Masłoń o najdroższych obrazach świata, Piotr Gociek o najnowszej części „Gwiezdnych wojen” i Łukasz Zboralski o mundialu po rosyjsku.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 17 grudnia 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów