Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

26.11.2017

„Do Rzeczy”: Błazenada. Celebryci w oparach antypisu

Inne wersje: txtpdf

– Maciej Stuhr wyrósł na lidera artystów krytykujących rząd. Tylko czy każdy zdolny aktor jest też kompetentnym analitykiem rzeczywistości politycznej i społecznej? zastanawia się Agnieszka Niewińska w artykule „Maciej od krytykowania” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.

W tygodniku także Rafał A. Ziemkiewicz opisuje w tekście „Litość i trwoga salonu” kilka przykładów cierpień, jakie znosić muszą wyznawcy opozycji totalnej.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Porozumienie Jarosława Kaczyńskiego z prezydentem Andrzejem Dudą kosztem Beaty Szydło i Antoniego Macierewicza? Czy taki scenariusz odłożonej o kolejny miesiąc rekonstrukcji rządu jest możliwy? zastanawia się Piotr Semka w artykule „Gra o głowę Antoniego M.”.

– Mam pretensje do Tuska – mówi Paweł Kukiz, przewodniczący klubu poselskiego Kukiz’15, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

„Sprawa” ks. Adama Bonieckiego doskonale pokazuje, w jakim miejscu i w jakiej sytuacji znajduje się obecnie katolicyzm otwarty, którego ten duchowny pozostaje jednym z najważniejszych symboli –  pisze Tomasz P. Terlikowski w tekście „Przypadek ks. Bonieckiego”.

– Porażka negocjacji koalicyjnych doprowadziła do największego kryzysu od czasu, kiedy 12 lat temu Angela Merkel zajęła fotel kanclerzazauważa Jacek Przybylski w artykule „Koniec wielkiej Merkel”.

Od start-upów do wielkich firm – polscy przedsiębiorcy udowadniają, że dobry pomysł, upór, innowacyjne myślenie i rzetelność to nie tylko sposób na świetne produkty, lecz także już wręcz wizytówka rodzimego biznesu – pisze Łukasz Zboralski w relacji z gali konkursu „100% Polski Produkt”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Waldemar Łysiak o nowej książce Pawła Lisickiego, „Analfabet dobrej zmiany” Piotra Goćka oraz rozmowa z prezesem Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniuszem Tajnerem. A także dodatek specjalny „1981 – stan wojny z narodem”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 27 listopada 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów