Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

03.12.2017

„Do Rzeczy”: lustrujemy szefów Unii

Inne wersje: txtpdf

– Wysocy unijni urzędnicy i komisarze swoje kariery zaczynali w komunistycznych ugrupowaniach. To dlatego nienawidzą konserwatywnych polityków i Polska jest dla nich cierniem w lewackiej wizji świata zauważa Olivier Bault w artykule „Czerwona Bruksela” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Prezydent wytyczył granice – mówi minister Krzysztof Łapiński, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, w rozmowie z Łukaszem Warzechą.

To nie wyjazd na Maderę podczas „ciamajdanu” przesądził o losie polityka, którego lewicowe media namaszczały już na przyszłego premiera – tłumaczy Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Dzień, w którym upadł Rysiek”

– Kupujemy system antyrakietowy, który jeszcze nie istnieje. Jednak gdy już powstanie, polska armia dołączy do światowej elity zbrojeniowej. Cena patriotów jest o wiele wyższa, niż przewidywało MON. Negocjacje o jak najkorzystniejszy offset trwają – pisze Maciej Pieczyński w artykule „Patrioty będą droższe, ale nowoczesne”.

– Bicie, poniżanie i wykorzystywanie kobiet na prawicy oznacza środowiskowy ostracyzm. Na lewicy – jak się okazało – to tajemnica poliszynela i źródło anegdot – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Lewica, czyli patologia”.

Wpływy Nowogrodzkiej zmalały mówi dr Józef Orzeł, prezes Klubu Ronina i koordynator Ruchu Kontroli Wyborów w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

Nie brakuje pod jego adresem zarzutów, ale legenda Józefa Piłsudskiego jest mocno zakorzeniona w Polakach. Jakie są powody tego fenomenu? zastanawia się Piotr Semka w artykule „Kult Marszałka”.

W rankingu zadowolenia z życia Finowie są na drugim miejscu w Europie i piątym w świecie. Aż trudno uwierzyć, że kraj ten powstał zaledwie 100 lat temu o sukcesie młodego kraju pisze Teresa Stylińska w tekście „Musimy stać się Finami”.

– Ograniczenie niedzielnego handlu grozi falą zwolnień, wzrostem bezrobocia i mniejszymi dochodami budżetu – straszą krytycy. To przesada. Podobne przepisy od lat obowiązują w wielu krajach, w tym w Niemczech, największej gospodarce UE – zauważa Jacek Przybylski w artykule „Zarobić na niedzieli”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Krzysztof Masłoń o Przemysławie Gintrowskim oraz Piotr Gociek o „Śpiących królewnach” Stephena Kinga i jego syn Owena.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 4 grudnia 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów