Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

27.12.2017

Noworoczne „Do Rzeczy” z nową książką Ziemkiewicza

Inne wersje: txtpdf

Wraz z noworocznym wydaniem „Do Rzeczy” od dziś można kupić najnowszą książkę Rafała A. Ziemkiewicza pt.: „Sanacja czy demokracja”. Jak tłumaczy sam autor, książka jest kroniką pierwszych dwóch lat „Dobrej Zmiany”.

Książka składa się z felietonów pisanych na bieżąco dla tygodnika „Do Rzeczy” i, jak zapewnia Ziemkiewicz, stanowi swoistą kontynuację „Pychy i Upadku” wydanej dwa lata temu. „Teksty niedostępne w Internecie i trudne do znalezienia w archiwach, tutaj przejrzane i przeredagowane, uzupełnione, układające się w spójną diagnozę, której w debacie publicznej, zdominowanej wojną plemion, praktycznie nikt nie umiał albo nie chciał postawić” – zapowiada autor.

„Sanacja czy demokracja” to zbiór tekstów, które dokumentowały i komentowały histerię, jaką na wyrok wyborców w 2015 r. zareagowały ówczesne elity, narodziny i upadek KOD, próba puczu, która przerodziła się w „ciamajdan”, diagnoza powodów sukcesu i wytknięcie najpoważniejszych błędów dobrej zmiany. To książka nie tylko dla ludzi zainteresowanych polityką, lecz także dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć mechanizmy zmian zachodzących w Polsce, Europie i na świecie w ostatnich latach.

Rafał A. Ziemkiewicz od lat pozostaje wnikliwym obserwatorem i komentatorem polskiej rzeczywistości, również politycznej. Jego błyskotliwe opisy i trafne diagnozy bieżących wydarzeń nie tracą na aktualności i przenikliwości nawet po latach. Od pięciu lat publikuje na łamach tygodnika „Do Rzeczy”. W maju 2017 r. ukazała się jego książka pt.: „Złowrogi cień Marszałka”.

Najnowsze wydanie tygodnika „Do Rzeczy” z książką Rafała A. Ziemkiewicza będzie dostępne w sprzedaży do 7 stycznia.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów