Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.01.2018

„Do Rzeczy”: Kto nas wrobił w caracale. Kulisy afery z francuskimi śmigłowcami

Inne wersje: txtpdf

– Rząd PO-PSL prowadził przetarg bez analizy dotyczącej potrzeb wojska, a przebieg postępowania rodzi pytania o polityczno-biznesową ustawkę pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Wirujący przetarg” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.

W nowym „Do Rzeczy” również:

– Opozycję czeka chaos – prognozuje Rafał Chwedoruk, politolog, profesor Uniwersytetu Warszawskiego w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

- Były premier umiał zachować zdrowy rozsądek wśród antypisowskiej histerii przekonuje Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Powrót Millera?”

Politycznie Kijowski jest dzisiaj cieniem samego siebie. Również społecznie upadł nisko. Co mu zostało? –  zastanawia się Marcin Makowski w tekście „Alternatywna rzeczywistość Kijowskiego”.

– Joseph Ratzinger – profesor teologii, „ekspert” (peritus) Soboru Watykańskiego II, arcybiskup Monachium, kardynał, prefekt Kongregacji Nauki Wiary, wreszcie papież Benedykt XVI – to żywa historia Kościoła przełomowego ostatniego półwiecza pisze Grzegorz Kucharczyk w artykule „Zmęczona twarz Benedykta”.

„Tatiček Masaryk” jest dla Czechów kimś na miarę Piłsudskiego w Polsce. Jednak bardziej trafne byłoby porównanie z Dmowskim. Pokazuje to wystawa w Pradze stwierdza Piotr Semka w tekście „Ojczulek  Czechów”.

Donald Trump, nie pierwszy raz, wbrew politycznej poprawności robi to, co powinno się zrobić już wiele lat temu. Tak jest w przypadku uznania Jerozolimy za stolicę państwa Izrael przekonuje Tomasz P. Terlikowski w artykule „Odwieczna stolica Izraela”.

– Nie da się szybko zlikwidować długu publicznego, ale próbować trzeba – pisze Stefan Sękowski w tekście „Jak oddłużyć Polskę?”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również nasz reporter Witold Repetowicz o 37 dniach spędzonych w więzieniach w Syrii, Krzysztof Masłoń o siedmiu naprawdę niepokornych pisarzach oraz Joanna Bojańczyk o mezaliansie na brytyjskim dworze królewskim.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 8 stycznia 2018. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów