Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

28.01.2018

„Do Rzeczy”: chcą zrobić z Polaków faszystów. Histeryczna nagonka lewicowych mediów

Inne wersje: txtpdf

Robienie z Polaków faszystów to kolejny etap trwającego od lat procesu zohydzania naszego kraju. Kto ma interes w tym, by przedstawiać Polskę w złym świetle, i czemu w tym procederze uczestniczą również Polacy? – pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Ćwierć wieku dorabiania brunatnej gęby”.

– W Polsce nie ma nazistów – przekonuje senator Jan Żaryn w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– O zaletach nowego otwarcia dla prawicy już pisałem. Dzisiaj o zagrożeniach dla rządu Morawieckiego i dla całej Zjednoczonej Prawicy – pisze Piotr Gociek w artykule „Siedem pułapek na dobrą zmianę”.

– Dialog to nie ustępstwo – przekonuje prof. Jacek Czaputowicz, minister spraw zagranicznych, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

– Wypowiedzi lidera Kultu bulwersują zarówno zideologizowane media, jak i środowisko – nie tylko muzyczne. Dlaczego? – zastanawia się Grzegorz Brzozowicz w tekście „Kazika wierność sobie”.

– Stworzenie to nie ewolucja – zauważa o. Michał Chaberek, doktor teologii fundamentalnej, w rozmowie z Piotrem Włoczykiem.

  W ciągu dwóch lat roboty mogą zająć stanowiska milionów ludzi na całym świecie. Do 2030 r. przez automaty nowego zawodu będzie musiało szukać 30–50 proc. pracowników. Jakie zawody maszyny przejmą najpierw i jak zwiększyć swoje szanse na nowym rynku pracy? – zastanawia się Jacek Przybylski w artykule „Bezrobotni przez roboty?”.

 Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Andrzej Horubała krytycznie o Teatrze Telewizji oraz Piotr Semka o obozach dla uchodźców w Jordanii.

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 29 stycznia 2018. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów