Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.02.2018

"Wprost" (08) Bitwa o Warszawę

Inne wersje: txt

„Wprost“(8) Bitwa o Warszawę.

Okładka najnowszego wydania tygodnika nawiązuje do okładki pierwszego wydania magazynu Vogue, o którym w ubiegłym tygodniu mówiła cała Polska. Temat numeru „Bitwa o Warszawę“ to nawiązanie do zbliżającyh się wyborów samorządowych.

Wydawać by się mogło, że Kandydaci PO i PiS nie pozostawiają zbyt wiele miejsca dla polityków innych opcji. A więc to między nimi rozegra się bój o Warszawę.

Jest jednak cząść warszawiaków, która ma dość rządów Platformy, ale kandydaci PiS dla nich również są niestrawni. Z całą pewnością jest jeszcze miejsce na trzeciego kandydata, który mógłby odegrać rolę czarnego konia w wyborach prezydenckich w Warszawie, ale na razie na horyzoncie czarnego konia nie widać.

 W najnowszym wydaniu przeczytamy również:

Afera Ciechu – Wprost ujawnia kulisy sprawy. Tygodnik „Wprost“ jako pierwszy dotarł do szczegółów zarzutów jakie w sprawie prywatyzacji usłyszał Paweł T., wiceminister skarbu w rządzie PO-PSL

Sekielski – Pokażę prdofilię w kościele. Dotarłem do wstrząsających spraw. Zobaczyłem autentycznie cierpienie osob, które były w dzieciństwie molestowane przez księży. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy, aby w ciągu roku powstał niekomercyjny film pełnometrażowy ujawniający problem pedofilii w polskim kościele

Kulturalna trzynastka - Michał Żebrowski odpowiada Magdalenie Łyczko na 13 pytań o przszłość polskiej kultury i sztuki.

Polska – Ameryka, prawdziwi kumple – o szczycie przywództwa #PALS w Miami

Nie zabraknie rownież emocji skoków narcierskich.

Przedstawiamy sylwetki polskich skoczków Macieja Kota, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego i Stefana Huli.

Podróże w białych kołnierzykach. Turystyka biznesowa to główny motor rozwoju rynku hotelowego w Polsce. W artykule przeczytamy jakie są najnowsze trendy, oferty dla biznesu oraz standardy. Aktywności inwestorów na tym rynku idzie w parze z rozwijającą się gospodarką.

Zdrowie. Rak płuca – da się z nim walczyć. W Polsce to ciągle zabójca nr 1 wśród nowotworów. Jest szansa, że uda się go okiełznać. 

Nauka Wielki wybuch i ciasto z rodzynkami. O terorii wielkiego wybuchu okiem Gloverta Schillinga holenderskiego popularyzatora astronomii.

Na finał. W królestwie Saudów – felieton Ryszarda Czarneckiego

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 19 lutego trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów