Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.03.2018

"Wprost" (12) Wszystkie oszustwa Michała Dzięby

Inne wersje: txt

Prost (12) Wszystkie oszustwa Michała Dzięby

Temat z okładki. „Wszystkie oszustwa Michała Dzięby“ Materiał Szymona Krawca o tym jak idol prawicowych mediów Michał Dzięba nabrał dziennikarzy, polityków, biznesmenów i naukowców.  Atmosfera skandalu i wielkie zamieszanie towarzyszy planowanemu  na 19 marca br w Warszawie Kongresowi Gospodarki Niskoemisyjnej i Elektromobilności, gdyż nie wiadomo gdzie i czy w ogóle odbędzie się Kongres. Czy szef Polskiej Izby Gospodarki Niskoemisyjnej odpowie za swoje nadużycia?  Obydwa podmioty w rzeczywistości nie funkcjonują. Instytucje odwołują patronaty, zastanawiają się czy zostaną zwrócone pieniądze wpłacone przez członków Izby? 

Na stronach „Wprost“ również:

Nie jestem specem od burzenia – zapewnia Rafał Trzaskowski, kandydat PO na prezydanta Warszawy. Potrzebna jest koalicja wyborcza nie tylko Platformy z Nowoczesną, ale też z lewicą.

Polski dzień w dolinie krzemowej podczas sympozjum na Uniwersytecie Stanforda 21-23 marca 2018. PMOG Polskie Media S.A. zaprasza na debaty:

- Finansowanie i zarządzanie innowacyjnymi przedsiębiorstwami

- Inteligentna elektromobilność

- Autonomia na lądzie, w wodzie i w kosmosie.

Kukiz i jego kłopoty – spadające notowania partii, nieobecny lider, odchodzący posłowie. Kukiz’15 po ponad dwóch latach w Sejmie nie może na swoim koncie zapisać znaczących sukcesów. Za to porażki – owszem, tak.

Społeczeństwo 

Siłownia – Świątynia hedonizmu. Polacy chodzą do fitness klubu zrobić rzeźbę, pokazać się, załatwić interesy albo znaleźć partnera do seksu. 

Wrocław – miasto otwarte. Władze Wrocławia oraz mieszkańcy starają się z nieuchronnego napływu imigrantów wyciągnąć jak największe korzyści. Do sprawy podeszli systemowo.

Biznes 

Worek pomysłów na pracę. Miał być wielki skok cywilizacyjny i koniec powszechnego zatrudniania na umowy cywilnoprawne. Zamiast tego mamy kilkadziesiąt różnych i niejasnych pomysłów na nowe prawo pracy, z których nikt nie jest zadowolony.

Uwaga na zakupy w Aliexpress. Na pytania gdzie występują ftalany i dlaczego zakupy na Aliexpress są robione coraz częściej przez Polaków odpowie Magdalena Gryn.

„Wprost“ 35 lat z kart historii. „Ostatni wywiad Marii Kaczyńskiej“ polecamy wywiad Marcina Dzierżanowskiego w opracowaniu Anity Czech 

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 19 marca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów