Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

08.04.2018

"Wprost" (15) Co knuje Macierewicz

Inne wersje: txt

„O tym jak prezes wygasza Macierewicza“ przeczytamy w artykule Anny Gilewskej.

Antoni Macierewicz zbudował swoja polityczną pozycję na wyjaśnianiu smoleńskiej katastrofy. Ale w przeddzień rocznicy tragedii już nawet Jarosław Kaczyński stracił wiarę w niego i jego rewelacje. Rozczarowany wynikami śledztwa smoleńskiego dał byłemu szefowi MON ostatnią szansę. 

Na łamach „Wprost“ również:

„Jak Petru zabrał meble Laubner – Ryszard Petru twórca i szef partii Nowoczesna, był raczej pewny batalii o przywództwo partyjne. Jednak pod koniec listopada niepodziewanie przegrał z Katarzyną Laubner. O nowej siedzibie i meblach do niej pisze Marcin Dobski.

 „ Zła passa Gowina“ – resort Jarosława Gowina przyznał 236 tyś zł stowarzyszeniu założonemu przez osoby blisko związane z jego partią Porozumienie. Mówi się, że to próba likwidacji partii.

„Renesans lewicy“ – SLD chce wystartować w wyborach samorządowych razem z PSL i Unią Pracy – ustalił „Prost“. Taka centrolewicowa formacja na szansę, by zaistnieć jako trzecia siła polityczna.

Z kart historii „Ojciec generał– głośny wywiad Magdaleny Rigamonti z Wojciechem Jaruzelskim, który rok przed śmiercią przyznał, że nie był dobrym ojcem i żałuje, że został ministrem obrony.

W cyklu 

Społeczeństwo 

„Nie je? No to macie problem“. Kiedy nastolatek się głodzi albo objada zwykle ma problemy emocjonalne i trzeba mu pomóc.

„Wychowani w duchu“ – MEN chce, żeby katecheci i księża mogli być wychowawcami klas w szkole. To będzie martwy przepis, rodzice nie będą się na to zgadzać – ostrzegają dyrektorzy.

Biznes 

„Z miłości do sushi i skarpetek“ – Siedząc po godzinach, Cyprian Iwuć wymyślił biznes, który przynosi dziś ponad 100 tyś euro przychodów miesięcznie. Swoje kolorowe skarpetki sprzedaje niemal wyłącznie za granicą.

 Zagranica

„Viktor postrach Europy“ – Premier Węgier znów pokazał, że w politycznej grze pod tytułem: niech nienawidzą, byleby się mnie bali, nie ma sobie równych. Wzorujący się na Orbanie PiS ma w tej kwestii jeszcze wiele lekcji do odrobienia.

„Trudna wiosna Macrona“ Miodowy rok prezydenta Francji dobiegł końca. Jego notowania spadają gwałtownie, bo w narodzie rośnie opór wobec rynkowych reform, które planuje przeprowadzić.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 9 kwietnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów