Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

22.04.2018

"Wprost" (17) Jak żyją dzieci władzy

Inne wersje: txt

„Dzieci władzy Synowie i córki najważniejszych osob w Polsce nie chcą robić kariery na nazwisku rodziców. Większość woli iść własną niepolityczną drogą.

Na stronach „Wprost“ również:

„Czuję się ścigany – Mariusz Kamiński stoi za wyrzuceniem mojej żony z ABW. Była mobbingowana – mówi Paweł Wojtunik, były szef CBA.

„ PiS wychodzi na prostą– Obóz rządzący odzyskał po konwencji samorządowej wiarę w geniusz prezesa i możliwość wygrania kolejnych wyborów. Ale już wie, że zadyszki w polityce można dostać bardzo łatwo.

„Miejsca dla taty premiera“ – W wyborach samorządowych na listach Zjednoczonej Prawicy znajdą się ludzie z partii Kornela Morawieckiego Wolni i Solidarni.

35 lat „Wprost“„Sprawa Kamila Durczoka“. Najgłośniejsza afera w polskich mediach pokazujące skalę molestowania seksualnego. Zanim jeszcze wybuchła w USA afera #MeeToo, „Prost“ oddał głos kobietom molestowanym przez znanego polskiego dziennikarza, ówczesnego szefa „Faktów“ TVN.

W cyklu 

Społeczeństwo 

Z prędkością żółwia“. Kiedy zobaczycie biegaczy, którzy poruszają się wolniej od pieszych, nie wysilajcie się na drwiny. Tak ma być. To slow jogging – trucht bez zadyszki, bez rywalizacji, z uśmiechem. I koniecznie w towarzystwie.

„5 sposobów na szybki odpoczynek“. To nieprawda, że potrzebujemy długiego urlopu, by się zresetować i naładować baterie na kolejne miesiące.

Biznes 

Świeży oddech Kuboty“ –Nikt nie wie, skąd się wzięły, ale wszyscy chcieli je mieć. Klapki Kubota, czyli kultowy obiekt pożądania lat 90., wracają na rynek.

„Kraj cyklistów“ – Polacy pokochali bike-sharing. Tylko w zeszłym sezonie liczba wypożyczeń w Warszawie przekroczyła 5 mln. A to świetnie rozwijający się rynek, zdominowany przez firmy z Niemiec i Francji.

 „Najbogatszy człowiek wszechczasów“ W czasach, gdy Kolumb przemierzał Atlantyk, a da Vinci malował Monę Lisę, niemiecki bankier Jakub Fugger zgromadził majątek, który uczynił go najbogatszym człowiekiem w historii. W 1525 r. Należało do niego 2 procent PKB Europy.

Zagranica

Lepszy niż Zuckerberg“ – Paweł Durow i jego komunikator Telegram to w Rosji wrogowie numer jeden. Stawiający na ochronę prywatności użytkowników Rosjanin stanowi też wielkie wyzwanie dla Facebooka.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 23 kwietnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów