Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

13.05.2018

"Wprost" (20) "Na co choruje Jarosław Kaczyński"

Inne wersje: txt

Na co choruje Jarosław Kaczyński“ Adam Bielan mówi: „ Jedyną poważną dolegliwością, z którą się boryka Jarosław Kaczyński jest uraz kolana.“ Prezes zwlekał z podjęciem leczenia.  Musi ograniczyć aktywność publiczną.

Na stronach „Wprost“ również:

Polska Fundacja Narodowa - wzięła na promocję Polski od spółek Skarbu Państwa prawie ćwierć miliarda złotych. Na razie historia jej działalności to scenariusz jak z filmu Stanisława Barei. Podczas spotkań z rządem PRN nie ma dyskusji na racjonalne argumenty. Decyzje podejmowane są pod wpływem emocji.

 Walczcie do końca!“ – Niepełnosprawnym chodzi o kasę. Ale w naszym przypadku kasa oznacza życie – mówi Janina Ochojskia, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej.  

„Wojna o miasta“ – Jaki czy Trzaskowski, Zdanowska czy Buda, Wasserman czy Majchrowski? Tegoroczna walka pretendentów do foteli prezydentów dużych miast zapowiada się wyjątkowo ekscytująco.

W cyku:

Biznes 

200 Wprost Największych Polskich Firm. 12 nowych spółek zadebiutowało na tegorocznej Liście 200 największych firm tygodnika „Wprost“. Oprócz debiutów były też spektakularne upadki. 

Społeczeństwo

„10 trendów na lato“. Powraca moda lat 90.  Życie bez napinki, swobodnie, zdrowo no i kiczowato.

„Reforma to wielkie oszustwo“. Wolałabym powiedzieć, że się myliłem i nie jest tak żle, jak wszyscy sądziliśmy, ale niestety mieliśmy rację - mówi Dorota Łobosa z Ruchu Rodzice przeciw Reformie Edukacji.

Zagranica 

Ślub wyjątkowo demokratyczny“ – Po brexicie Brytyjczycy docenili monarchię.

„Wprost“ 35 lat z kart historii. „Piękni trzydziestoletni podsumowanie najważniejszych tematów w roku 2017, który był 34 rokiem ukazywania się tygodnika „Wprost“

Dodatek specjalny  - Raport Wprost o infrastrukturze drogowej Polski.

Ranking szpitali – Gdzie się leczyć – urologia i ginekologia.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 14 maja" trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów