Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.06.2018

Do Rzeczy (25) Sekrety życia V. Severskiego

Inne wersje: txt

Włodzimierz Sokołowski dziś pisze powieści szpiegowskie. W latach 80. jako oficer SB zwalczał opozycję solidarnościową pisze Piotr Woyciechowski w artykule „Droga Severskiego”.

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

Zadymiarze sabotują spotkania polityków PiS. Kim są? Czym się kierują? wyjaśnia Wojciech Wybranowski w artykule „Chuligani opozycji”.

Prezydent Andrzej Duda przedstawił propozycję 15 pytań dotyczących nowej ustawy zasadniczej, na które mielibyśmy odpowiedzieć podczas referendum planowanego na 10–11 listopada zauważa Łukasz Warzecha w tekście
„Pytania prezydenta”.

Jedynie polskimi kompleksami i pilnym zapotrzebowaniem na arcydzieło wytłumaczyć mogę to, co w polskich mediach działo się wokół nowego filmu Pawlikowskiego pisze Piotr Gociek w artykule „Zimny podziw”.

Nie ma dziś śladu po wspólnocie narodowej. To niepoczuwający się do niej ludzie nadają ton w kraju i za granicą –  zauważa Elżbieta Morawiec w artykule „Gdzie jest «naród»?”

W dawnej NRD nie ma już miasta Karl-Marx-Stadt, ale w Trewirze do jesieni potrwa Karl-Marx-Show pisze Piotr Semka w tekście „Karl-Marx-Show”.

Podwójne wybory – prezydenckie i parlamentarne – które odbędą się w Turcji 24 czerwca, przesądzą, czy Turcja nie będzie już tylko zmierzać ku dyktaturze, lecz po prostu się nią stanie zauważa Teresa Stylińska w artykule „Wybory ostatniej szansy”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” mundial komentują Gmoch i Jastrzębowski. Dla czytelników do wydania dołączamy też specjalny plakat.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 18 czerwca 2018.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów