Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

24.06.2018

Wprost (26) Lista 100 najbogatszych Polaków

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Lista 100, jak mieszkają polscy bogacze. Spadki, debiuty, zmiany na liście.

Na stronach „Wprost“ również:

PiS przejmuje referendum. Prawo i Sprawiedliwość chce połączyć referendum konstytucyjne z wyborami do Parlamentu Europejskiego i wykorzystać je do poprawy swojego wyniku w eurowyborach – dowiedział się „Wprost“

Wszystkie problemy prezydenta. Wizerunkowe kłopoty prezydenta powoduje nie tylko kwestia referendum, ale też nieprzemyślana polityka zagraniczna i dwuznaczne wypowiedzi doradców.

Wzmacnianie prezydenta jest ryzykowne. Nasze środowisko polityczne skłania się ku przekonaniu, że właściwsze byłoby zwiększenie roli premiera – mówi Stanisław Karczewski, marszałek Senatu.

Społeczeństwo

Wakacyjne hity roku 2018. „Wprost“przedstawia 15 miejsc, które warto odwiedzić tego lata w Polsce, Europie i na świecie.

Biznes 

Masz miliony, masz bank szyty na miarę. Najbogatsi klienci banków mogą inwestować w niedostępne dla innych instrumenty finansowe. Warunek: trzeba mieć na koncie minimum 3 mln zł.

Ekstra dodatek lista 100. Czym jeżdżą milionerzy. Gdzie mieszkają krezusi.

Zagranica. 

USA potrzebują stałej bazy w Polsce. Polska jest najlepszą lokalizacją dla amerykańskiej stałej bazy wojskowej. Macie wszystko, co potrzebne do wytrzymania pierwszego uderzenia – mówi prof. John R. Deni z Akademii Wojennej Armii Stanów Zjednoczonych.

"Wprost" co mnie inspiruje  – Janina Ochojska – Nasze życie jest pomaganiem. Inspirują mnie ci, którzy potrafią znaleźć moc do działania w tym, co z pozoru bezsilne.  

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 25 czerwca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski oraz będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów