Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

01.07.2018

"Wprost" (27) Oni będą rządzić Polską

Inne wersje: txt

Temat z okładki: Oni będą rządzić Polska. Robert Biedroń, Patryk Jaki oraz Małgorzata Wassermann mają zdaniem Polaków największe szanse na to, by za 10-15 lat rządzić Polską. Wynika to z badania dla „Wprost“ przeprowadzonego w panelu Ariadna.

Na stronach „Wprost“ również:

Robert Biedroń: Czas na nowe pokolenie polityków. Jeżeli zdecydowałbym się budować ogólnopolski ruch polityczny, nie mógłbym wystartować w wyborach na prezydenta miasta. Decyzję podejmuje w ciągi kilku tygodni – mówi Robert Biedroń, prezydent Słupska.

Patryk Jaki: PO dusi jak ośmiornica. Wybory w Warszawie będą starciem ideologicznego Trzaskowskiego i pragmatycznego Jakiego-deklaruje Patryk Jaki, Kandydat PiS na prezydenta Warszawy.

Społeczeństwo

Pierogi dla Jaggera.  Kro w sercu czuje rocka, nigdy się nie zestarzeje. Seniorki z Podkarpacia śpiewają „Satisfaction“ Rolling Stonesów.

Tomasz Gudzowaty: „Jestem okradany“. Grube miliony przelane na konta społek krzaków. Nieruchomości przenozone na Cypr. Historia o ty, jak Grzegorz Ślak, menedżer wynajęty do zarządzania biznesami Aleksandra Gudzowatego, wkupił się w łaski rodziny i rozporządzał jej majątkiem.

Biznes 

Masz miliony, masz bank szyty na miarę. Najbogatsi klienci banków mogą inwestować w niedostępne dla innych instrumenty finansowe. Warunek: trzeba mieć na koncie minimum 3 mln zł.

Loża pretendentów do Listy 100 najbogatszych Polaków. 

Zagranica. 

Unia na ratunek Angeli Merkel. Awantury i groźby weta zamiast kurtuazji.  Szczyt UE pokazał, że konsekwencje niemieckiej polityki migracyjne rozsadzają Europę od środka.

Dodatek specjalny 5 sposobów na : Zarabianie na blogu

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 2 lipca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów