Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

08.07.2018

"Wprost"(28) Polskie dynastie

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Polskie dynastie. Jak żyją milionerzy. Ranking najbogatszych rodzin.

Na stronach „Wprost“ również:

Jestem bardzo zdolny, tylko niedopilnowany. Na manifestach pod Sądem Najwyższym nie ma tłumów, bo nie ma przywódców. To co proponują dzisiejsi politycy, jest słabe i za nudne – mówi Lech Wałęsa, były prezydent.

Kampania Wałęsów. Lech Wałęsa, były prezydent i legenda Solidarności, wraca na scenę polityczną. Chce nie tylko zjednoczyć opozycję, ale też wesprzeć syna w wyścigu o prezydenturę Gdańska.

Pięć raf polskiej dyplomacji. Poznaliśmy kulisy rządowej strategii odbudowania relacji z Izraelem. W tle są gry dyplomatyczne, duże pieniądze, ambicje polityków, a nawet Watykan.

Polacy maja potrzebę wspólnoty. Ludzie domagają się samorządowców: dajcie nam przestrzeń, gdzie możemy się spotykań, działać – mówi Jacek Sutryk, kandydat na prezydenta Wrocławia.

Społeczeństwo

Psie fanaberie i kocia przesada. Polacy zwariowali na punkcie czworonogów. Przebierają je, zapisują do żłobków, a nawet malują im paznokcie. I wydają na nie więcej niż na dzieci.

Morze... będzie rekord. To będzie wyjątkowe lato dla polskiego morza. Nad Bałtykiem mogą paść kolejne rekordy – temperatury i liczby turystów.

Witamy w imprezowni. Tanie kwatery i tanie loty sprawiły, że prawie każdego stać na podróżowanie. Najbardziej atrakcyjne polskie miasta zaczynają walczyć z nadmiarem odwiedzających.

Biznes 

Dynastie po polsku. Prawdziwych biznesowych rodów w Polsce nie ma. Sa tylko bogaci rodzice, którzy teraz przekazują fortuny dzieciom. Ile z nich nie przehula rodzinnego majątku, a do początek pierwszym dynastii polskiego biznesu?

Ile zarabia sędzia. Szymon Marciniak, polski sędzia piłkarski, pożegnał się z mundialem. Jednak finansowo narzekać nie maże.

Zagranica. 

Gry wojenne doktora Friedmana.  Ile dywizji i jak szybko Stany Zjednoczone mogą w razie konfliktu z Rosją wysłać do polski, to jest najważniejsze pytanie, przed jakim stoicie – mówi dr George Friedman, autor bestselleru „Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek“ ,w którym Polskę obsadza w roli regionalnego mocarstwa.

„Wprost“ co mnie inspiruje  – Otylia Jędrzejczak– Próbuję iść drogą Jana Pawła II

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 9 lipca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów