Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

19.08.2018

"Wprost"(34) Jak wygrać z Hashimoto

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Jak wygrać z Hashimoto. Epidemia atakuje Polki. Gwiazdy mówią o walce z chorobą. Czy to efekt Czarnobyla? Leczenie metodami naturalnymi.

Na stronach „Wprost“ również:

Lewica (nie) wstaje z kolan. W sondażach SLD wysunął się na pozycję trzeciej siły. Coraz głośniej też o iniciatywie Roberta Biedronia. Ale odrodzenie lewicy na polskiej scenie politycznej to ciągle daleka wizja.

Rząd zaciśnie pasa.  Z informacji „Wprost“ wynika, że resort finansów szuka oszczędności, żeby zaspokoić oczekiwania zawiązkowców.

Społeczeństwo

My, hashimotki. W Polsce lawinowo rośnie liczba osób cierpiących na hashimoto. Najczęściej są to kobiety. Jak żyć z tą groźną chorobą?

Strefa wolna od dzieci. Miejsca tylko dla dorosłych to prężnie rozwijający się nurt w światowej turystyce. Również w Polsce przybywa hoteli i pensjonatów, gdzie wstęp mają tylko pełnoletni goście. Zdaniem niektórych to dyskryminacja.

Biznes 

Kryzys od nadmiaru. Branża budowlana przeżywa boom porównywalny do tego sprzed Euro 2012. Jednocześnie zadłużenie firm z tego sektora wynosi już ponad 4 mld zł i stale rośnie. Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?

Groźny cień. Dziesiątki mejli, oskarżenia o kradzież, szantaż, działanie w grupie przestępczej, żądania milionów dolarów, a w tle proces. Biznesowe rozwody potrafią być trudne.

Zagranica. 

Grillowanie Erdogana. Trump przycisnął Turcję zaporowymi cłami, wywołując rynkową panikę mogącą położyć gospodarkę na łopatki. To kara za to, że ważny członek NATO z bardzo flirtuje z Rosjanami.

„Wprost“ co mnie inspiruje  – Michał Figurski. Niepełnosprawność jest inspirująca. Zrobienie kotleta z ziemniakami jest dla mnie wyzwaniem.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 20 sierpnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

 

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów