Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

26.08.2018

"Wprost" (35) Świadkowie wreszcie mówią. Kulisy procesu.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Pękła tama milczenia. Sąd: Durczok molestował. Ujawniamy kulisy procesu.

Na stronach „Wprost“ również:

Kulisy kampanii. Partie traktują tegoroczne wybory samorządowe jak pierwszą zmianę w sztafecie, która zakończy się w 2020 r. wyborami prezydenckimi.

Wracam z lasu do dżungli. Ostatnio byłem na grillu. Na zaproszeniach zaznaczono: prosimy nie rozmawiać o polityce – opowiada nam Stanisław Żelichowski z PSL, który wraca do polityki.

Rok szkolnych zmian. Wyprawka dla wszystkich, nowy egzamin po podstawówce, podwójna rekrutacja do liceów – tak zapowiada się nowy rok szkolnym. Obiecywanych przez MEN dietetycznych posiłkach i szkolnej opiece dentystycznej można na razie zapomnieć.

Dobry obywatel nie kwestionuje. Polską szkołę zabijają ciągłe zmiany. Co chwila są tak zwane nieszczęśliwe roczniki, których dotyka jakaś reforma – mówi Violetta Kopińska, badaczka z Uniwersytety Mikołaja Kopernika w Toruniu, która porównała stare i nowe podstawy programowe.

Społeczeństwo

Ze mną się nie napijesz? Polacy piją na wzór północy, czyli dużo i do upadłego. Piją bogaci i biedni, mężczyźni i kobiety, a nawet chłopcy i dziewczynki. Wciąż trudno odmówić kieliszka, żeby nie obrazić kompana.

Biznes 

Turbulencje nad Modlinem. Konflikt właścicielski, ciasny terminal, niszczejąca nawierzchnia miliony potrzebne na inwestycje, a do tego problem z wieżą kontroli lotów. Lotnisku w Modlinie grozi zderzenie z ziemią.

Wszystkie drogi prowadzą do Krynicy. Forum Ekonomiczne zgromadzi na początku września 4 tyś gości z Polski i zagranicy, przede wszystkim przedstawicieli świata biznesu oraz polityki.

„Wprost“ Kulturalna trzynastka  – Beata Tadla. Dziennikarka radiowa i telewizyjna. Prezenterka. Autorka książek.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 27 sierpnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

 

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów