Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

02.09.2018

"Do Rzeczy (36) Cała prawda o Macierewiczu

Inne wersje: txt

Sławomir Cenckiewicz odpowiada na kłamstwa o byłym szefie MON

O Antonim Macierewiczu można bezkarnie napisać każdą bzdurę. Sugerować mu agenturalność, odbierać zasługi. Świadomie wpisali się w tę modę Anna Gielewska i Marcin Dzierżanowski zauważa Sławomir Cenckiewicz w artykule „Macierewicz – biografia sfałszowana”.

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

PiS może wygrać i nie przejąć władzy – mówi dr hab. Jarosław Flis, socjolog, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Czarno-białe fotografie i kolorowane pocztówki – tylko tyle pozostało po Konstantynopolu – pisze Wiesław
Chełminiak w artykule „Atlantyda znad Bosforu”

Kardynał Gerhard Ludwig Müller to jedna z najważniejszych postaci Kościoła ostatnich lat. Niestety, w czasach radykalizacji procesów rewolucyjnych wewnątrz Chrystusowej Owczarni postawa, którą prezentuje, może nie wystarczyć do uratowania wiary – zauważa Krystian Kratiuk w tekście „Tylko radykalizm uratuje Kościół”.

7 września rozpoczął się wyzwoleńczy pochód Armii Czerwonej. A do wojny doprowadziła agresywna polityka Warszawy – tak uważa część rosyjskich historyków, publicystów i polityków – pisze Maciej Pieczyński w artykule „Historia po rosyjsku”.

Ten dokument może nie tylko zniszczyć pozytywny wciąż w mediach obraz papieża Franciszka, lecz także doprowadzić do gigantycznego skandalu w Watykanie i Stanach Zjednoczonych. Oświadczenie abp. Carla Marii Viganò to w Kościele coś na kształt bomby atomowej – zauważa Tomasz P. Terlikowski w tekście „Kościelna bomba atomowa”.

Za oceanem ruszyła machina, która ma jeden cel: zniszczyć Trumpa. Mimo zeznań jego byłych współpracowników, afery z gwiazdkami porno oraz informacji o romansie z pokojówką poparcie dla gospodarza Białego Domu utrzymuje się niemal na rekordowym poziomie – pisze Jacek Przybylski w artykule „Seks, kłamstwa i Donald Trump”.

Stawiamy na budownictwo drewniane – mówi Henryk Kowalczyk, minister środowiska, w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

 Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Gociek o filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.

 Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 3 września 2018

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów