Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

02.09.2018

"Wprost" (36) Nowy amerykański sen. Polacy podbijają USA.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Nowy American Dream. Kiedyś jechali za chlebem, dzisiaj za karierą. Polscy informatycy, sportowcy i artyści zmieniają wizerunek Polskiw Stanach.

 Na stronach „Wprost“ również:

Karbowy prezesa. Dla Tomasza Poręby kampania samorządowa jest podwójnie ważna: to pierwszy sprawdzian, odkąd rządzi PIS. On sam buduje już pozycję w brukselskim wyścigu o Podkarpacie z Markiem Kuchcińskim. I o wejście do gry o fotel unijnego komisarza.

PMPG Business lounge. Zapraszamy uczestników Forum Ekonomicznego w Krynicy do odwiedzenia nas w Domu Forum sala IX, które będzie miejscem wielu ciekawych spotkań rozmów na ważne tematy i relaksu przy wyśmienitej kawie.

Gowin, czyli apetyt na prawicę. O Jarosławie Gowinie ludzie, którzy go dobrze znają, mówią,że nie znosi być numerem dwa. Jeżeli się na to godzi, to tylko dlatego, że ma plan, jak rychło zostać numerem jeden.

Życie po Petru. Ryszard Petru po wyborach samorządowych ma wrócić ze zmienionym wizerunkiem i nową partią.

Społeczeństwo

Jak rządzić wiatem przed dwudziestką? Można mieć fanów i naśladowców, a nie mieć jeszcze 18 lat. Nastoletni influencerzy to youtuberzy, autorzy książkowych bestsellerów albo po prostu dzieci celebrytów.

Biznes

(Nie)dzielni bazarowicze.Aż 15 proc. Polaków regularnie odwiedza bazary. Po kryzysie, który przechodziły kilkanaście lat temu, nie ma już śladu. Znowu wracają do łask konsumentów. A zakaz handlu w niedziele może im tylko pomóc.

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Siła i potrzeba rozmowy. Nigdy w swoich dziejach świat nie zmieniał się tak szybko jak dzisiaj. I o tych zmianach trzeba dyskutować.

Zagranica

Julia 2.0 Julia Tymoszenko była już oligarchinią, bohaterką ukraińskiej rewolucji, premiérem męczennicą opozycji. Weteranka polityki wraca teraz jako zupełnie nowa postać, niezwiązana oficjalnie ani z polityką ani z biznesem.

 Co mnie inspiruje mówi Łukasz Orbitowski. Wysiłek fizyczny odblokowije mi głowę.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 3 września trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów