Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

09.09.2018

"Wprost" (37) Nowa epidemia. Szkolne nękanie

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Jak zmienił się świat po 11 września. Co to jest cyberterroryzm. Wywiad z ekspertem gen. Romanem Polko.

Na stronach „Wprost“ również:

Terror nasz powszedni. Europa przyzwyczaiła się do zagrożenia bezpieczeństwa publicznego, coraz częściej traktując terroryzm jako groźną i uciążliwą część codzienności.

Walka informacyjna. Aby doprowadzić do wojny domowej, wystarczyłoby odciąć społeczeństwo od prądu czy telefonu komórkowego mówi gen. Roman Polko, były doradca ministra spraw wewnętrznych ds. Zwalczania terroryzmu.

Wojna w internecie. W tych internetowych kampaniach zawsze pojawiają się element działania na poczucie zagrożenia – bomba atomowa, kataklizm, asteroida. A celem jest wprowadzenie chaosu I dezorganizacji.

Łapiński i przyjaciele, czyli burzliwy początek kampoanii. Na starcie kampanii wyborczej PiS stawia na pozytywny przekaz I wyciszenie konfliktów, a PO wręcz przeciwnie.

Społeczeństwo

Epidemia szkolnego nękania. Walka z przemocą rówieśniczą, zwłaszcza z przemocą psychiczną, zawsze była słabą stroną polskich szkół. Teraz, kiedy przetacza się przez nie chaos związany z reformą edukacji, może być tylko gorzej.

Biznes 

Innowacyjny przekręt. Sztuczne byty rzekomo łączące biznes z nauką I wyłudzone dzięsiątki milionów na projekty. Agenci CBA mają co robić w ośrodkach innowacji.    

Europa wartości czy interesów?. Tegoroczne forum w Krynicy zdominował premier Morawiecki i ministrowie jego rządu. Jednak nagrodę Człowieka Roku dostał premier Litwy.

Co mnie inspiruje mówi Krzysztof Ziemiec. Lubię, jak ktoś ma własne zdanie.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 10 września trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów