Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.10.2018

„Do Rzeczy” (41) Premier Mateusz Morawiecki w mocnej rozmowie: nie boję się ataków mafii

Inne wersje: txt

Mafie tracą, więc atakują mówi premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z Marcinem Makowskim, podkreślając, że „z rąk przestępców wyrwaliśmy więcej, niż dostajemy z UE”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Warszawa jest jak ja – przekonuje Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości  i kandydat PiS na prezydenta Warszawy w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

Czy do Związku Harcerstwa Polskiego wdarło się środowisko popularyzujące homoseksualizm? sprawdza Agnieszka Niewińska w artykule „LGBT w ZHP”.

Era patriarchatu dobiegła końca. Przynajmniej w kinie –  pisze Wiesław Chełminiak w tekście „Silne kobiety na ekrany!”.

Liderzy partii politycznych Szwecji wykluczyli z prezydium parlamentu demokratów. To kolejny kraj, w którym liberalno-lewicowy mainstream postanowił objąć nową prawicę kordonem sanitarnym przekonuje Piotr Semka w artykule „Nękanie husytów, czyli Europa 2018”.

Psycholożka w USA nagle oświadczyła, że 36 lat temu była molestowana przez kandydata na sędziego Sądu Najwyższego. W takich sprawach w Ameryce to od oskarżonych żąda się, aby ponad wszelką wątpliwość udowodnili swą niewinność zauważa Jacek Przybylski w tekście „Polowanie na czarowników”.

Watykan ogłosił gigantyczny sukces dyplomatyczny, a polityczne decyzje Stolicy Apostolskiej powinny być
przyjmowane jak słowa Jezusa. Chiński kardynał przekonuje, że otwarto drogę do zniszczenia Kościoła w Państwie Środka –
przekonuje Tomasz P. Terlikowski w artykule „Dyskretna zgoda Watykanu”.

 Na łamach nowego, powiększonego do 108 stron, tygodnika „Do Rzeczy” również dodatek specjalny: „Polska – ojczyzna Żydów”.

 Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 8 października 2018.

Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google Play(Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla - systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost) dla - systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8). 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów