Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

02.12.2018

"Wprost" (48) Szef rosyjskiej mafii przerwa milczenie

Inne wersje: txt

Temat z okładki. „Niedźwiedź przerywa milczenie“. Członkowie jednej z grup wyrżnęli bossów wszystkich innych, a na koniec swoich własnych. Może to władza stworzyła potwora żeby wyczyścić kraj z przestępczości zorganizowanej – mówi  Artur Górski, auror książki „Ruska mafia“, która ukarze się za kilka tygodni.

Na stronach „Wprost" również:

One man show, czyli polityczni single w natarciu. Robert Biedroń, Marek Jakubiak, Ryszard Petru zakładają nowe partie przed wyborami do europarlamentu. Liczą, że sforsują barierę 5-procentowego progu wyborczego i szturmem zdobędą scenę polityczną.

Jeśli politycy się nie ockną czeka nas katastrofa. Nie jesteśmy przygotowani do wojny. Ludzie nie wiedzą, gdzie uciekać, gdzie jest schron. Sztab kryzysowy jest może w stanie ewakuować jedno przedszkole. Kiedy przyjdzie do ewakuacji kilkudziesięciu, system polegnie. Straty ludzkie będą niewyobrażalne – ostrzega gen. Waldemar Skrzypczak.

Społeczeństwo

Marchewka, która leczy. Doktor Ewa Dąbrowska odkryła dobroczynny wpływ postu na zdrowie przed 30 laty. Odkąd obdarowuje ludzi swoją dietą owocowo-warzywną jak Dobrą Nowiną.

Lista 40 najbogatszych przed czterdziestką. Dwanaście nowych osób w tym roku do grona najmłodszych polskich milionerów. To ludzie, którzy w biznesie pojawili się zaledwie kilkanaście lat temu. Dziś mają majątki liczone w milionach złotych. Na czym można się w Polsce tak szybko dorobić?

Biznes 

Młody, a już krezus. Choć zamożność była do tej pory domeną raczej starszych Polaków, dzięki nowym technologiom, mobilności I dziedziczeniu polscy milionerzy są coraz młodsi.

Zagranica

Kto zastąpi Merkel. Już za kilka dni Angela Merkel przestanie kierować niemiecką chadecją. Ot tego, kto ją zastąpi, zależy także, czy uda jej się dotrwać na czele rządu do końca kadencji.

Zdrowie

Żyć dłużej. Nowoczesne metody terapii raka prostaty są dziś w stanie wyleczyć chorych lub znacznie wydłużyć im życie. Tyle, że polscy pacjenci nie zawsze są tak leczeni.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 3 grudnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów