Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

09.12.2018

"Wprost" (50) Barbara Stuhr. Modliłam się, płakałam, przeklinałam.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. „Modliłam się, płakałam, przeklinałam“. Nic innego się nie liczy, bo walczysz na śmierć i życie o człowieka, którego kochasz. Zrobisz wszystko, żeby nie odszedł – Barbara Stuhr opowiada o chorobie i powrocie do zdrowia swojego męża Jerzego Stuhra.

Na stronach „Wprost" również:

Operacja Baklava, niebezpieczne związki posła od Kukiza. Poseł Kukiz’15 były służb wpływowy biznesmen z Bejrutu przez godzinę pije kawę z krwawym dyktatorem Syrii. W tle – sieć dziwnych spółek i kremlowska propaganda. „ Wprost“ ujawnia kulisy działalności posła Pawła Skuteckiego.

Rozrywany Trzaskowski. Rafał Trzaskowski zderza się z armią urzędników Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz z partią, która chce mieć wpływ na kluczowe decyzje w urzędzie.

Społeczeństwo

Co cię czekasz za zakrętem. Gdyby trzy lata temu ktoś mi powiedział, że będę grać w produkcji HBO, a moja twarz będzie na billboardach w całym kraju. Spytałbym, co sobie dosypał do herbaty – mówi Kamil Nożyński odtwórca głównej roli w serial “Ślepnąc do świateł”.

Biznes 

Giganci polskiego rolnictwa. Już po raz drugi “Wprost” publikuje  Złotą 100 Polskiego Rolnictwa, która pokazuje, jak olbrzymi jest potencjał tej dziedziny naszej gospodarki.

Zagranica

Bezsilność Macrona. Protesty “żółtych kamizelek” poważnie osłabiły prezydenta Francji, tymczasem populiści, przed którymi miał bronić Europy, odnoszą kolejne sukcesy. Ostatnio do gry wszedł triumfalnie hiszpański Vox.

Nauka 

Myślące maszyny są wśród nas. W rozwój sztucznej inteligencji wkładane są dziś miliardy dolarów. I staje się ona silniejsza, coraz bardziej wyręczająca ludzi. Czy name zawładnie?

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 10 grudnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów