Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

26.12.2018

Wprost (1) 2019 to będzie ich rok „Wprost“ przewiduje trendy na najbliższe 12 miesięcy

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Rozmowy na Nowy Rok: Jerzy Buzek, Ewa Błaszczyk, Remigiusz Mróz, Janusz Czapliński, Mela Koteluk, Krzysztof Tyniec.

Na stronach „Wprost również:

Polityczne rafy 2019. Ten rok przesądzi o naszej scenie politycznej na najbliższe cztery lata. Nic dziwnego, że politycy szykują się do dziewięciomiesięcznej batalii o władzę. „Wprost“ przewiduje, co może wywrócić ich plany.

Nie przesuwajmy Polski na Wschód. Jedyny realny wybór, przed jakim stoi Polska, to opcja prozachodnia I opcja wschodnia – mówi prof. Jerzy Buzek były premier I szef Parlamentu Europejskiego. 

Społeczeństwo

Jest tylko czas teraźniejszy. Po co takich ludzi jak Ola się reanimuje? Po co się ich bierze na OIOM, po co ich się ratuje, skoro za chwilę ich się zostawia? Jeśli jesteśmy tak oszczędni, to skasujemy ratowanie – mówi Ewa Błaszczyk 

Biznes 

Korepetycje dla przedsiębiorców. Co nam robią Facebook i Google, czy euro da się naprawić, czy jesteś frajerem oraz jak powstało imperium Big Maca. Oto subiektywny przewodnik po książkach biznesowych roku.

Rzucamy rękawicę wielkim graczom. Polska żywność wygrywa na świecie swoim smakiem I jakością. My ze swojej strony pomagamy marketingowo – mówi Piotr Serafin, dyrektor generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Zagranica

Populizm zostanie z name na dłużej. Populizm stał się obelgą służącą do okładania politycznych przeciwników. Jednak takie partie po prostu lepiej rozgrywają rosnące poczucie niechęci do elit lekceważących problem zwykłych ludzi – mówi prof. Roger Eatwell.

Nauka

Cyfrowa nieśmiertelność. Dotarcie do najbliższych gwiazd może wymagać odbycia podróży trwającej wiele ludzkich pokoleń. Zatem przedłużenie ludzkiego życia I poszukiwanie nieśmiertelności mogą odegrać istotną role w badaniach Wszechświata. Narodził się też pomysł, by wygrać świadomość człowieka do komputera I wysłać ją do gwiazd.

Kulturalna trzynastka. Tomasz Szczepanik – muzyk, kompozytor, wokalista zespołu Pectus

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w czwartek 27 grudnia trafi do kiosków i do salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w środę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów