Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

13.01.2019

"Wprost" (3) Nie daj się otruć

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Czy kiełbasa może zabić. Raport Wprost: Jak fałszuje się żywność.

Na stronach „Wprost również:

Wszystkie plagi PiS-owskie. Pomysły na zmianę premiera, niewiara w wygraną, wewnętrzne wojny – to plagi, które spadły na PiS już na początku 2019 r. Roku, w którym zostanie ukształtowana scena polityczna na następne cztery lata.

Falstart Nowackiej. Nie było efektu wow, oburzenia prawicy ani wiwatów lewicy. Propozycje Barbary Nowackiej dotyczące rozdziału Kościoła od państwa mało obeszły opinię publiczną.

Społeczeństwo

Dziki łączą ludzi. Planem wystrzelania dzików w ramach walki z wirusem ASF władza uruchomiła to, co przez dziesięciolecia nie udawało się działaczom ekologicznym – zbiorową potrzebę ratowania zwierząt. Stał się jeszcze jeden cud – myśliwi mówią to samo, co ekolodzy.

Niech połączą nas zwierzęta. W sprawie zwierząt apeluje do PiS: chociaż tej jeden raz nie bądźmy podzieleni! – mówi Andrzej Halicki, wiceszef klubu PO.

Łatwopalna Polska. W latach 80 dochodziło do 20 tyś pożarów rocznie. Dziś jest ich średnio 150 tyś. Do tego Polska na jeden z najwyższych na świecie wskaźników śmiertelności w pożarach.

Biznes 

Mit bursztynowej potęgi. W Polsce nie wydobywamy bursztynu. Większość surowca pochodzi z importu, bardzo często nielegalnego. A rodzimi producenci to małe firmy, którym ciężko jest konkurować z zachodnimi gigantami. Zwłaszcza w dobie bursztynowego kryzysu.

Zagranica

Kto się boi Salviniego. Blady strsch padł na Europę. Ledwo Unia wybrnęła z brexitu, a juz polscy nacjonaliści I włoscy faszyści knują, jak jej wpić nóż w plecy. Ze wsparciem Putina oczywiście.

Kultura

Matka Polka alkoholiczka. Alkoholizm, szczególnie ten kobiecy, to choroba samotności - mówi Kinga Dębska, reżyserka filmu “Zabawa zabawa”.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 14 stycznia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów