Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

27.01.2019

"Wprost" (5) Mamed Chalidow ujawnia kulisy zakończenia kariery.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Depresja Twardziela. Dla mnie samobójstwo to potępienie. Wolę się męczyć i w męczarniach umrzeć niż odebrać sobie życie.

Na stronach „Wprost również:

Piotr Adamowicz. Brat miał rany jak na wojnie. Doświadczył zorganizowanej formy hejtu. Man nadzieję, że śmierć mojego brata przyniesie coś pozytywnego.

Urzędniczki płaczą po aktach. Paweł Adamowicz zginął, bo morderca został nasączony nienawiścią – mówi Bogdan Borusewicz wicemarszałek Senatu.

Nie jestem naiwna. Tam gdzie warto się uśmiechać, będę uśmiechnięta. Ale tam, gdzie będzie dziać się niegodziwość, nie będę milczeć i biernie czekać – zapowiada Aleksandra Dulkiewicz, obecnie pełniąca obowiązki prezydenta Gdańska.

Kraj

Prorok współczesnej Polski.O. Ludwik Wiśniewski, który na pogrzebie prezydenta Gdańska wystosował dramatyczny apel o zaprzestanie mowy nienawiści, stał się z dnia na dzień katolickim celebrytą. Ale odważne poglądy głosi od ponad pół wieku. Nie zawsze jest jednak słuchany.

Zabawy z bronią. Finansowane z budżetu państwa organizacje paramilitarne prowadzą lobbing na rzecz łatwego dostępu do broni. Ujawniamy kulisy ich działalności.

Biznes

Chcę być Jarosławem Kaczyńskim. Robert Gwiazdowski, znawca ekonomii i adwokat opuszcza swoją przestrzeń komfortu oraz dobrobytu i rzyca rękawicę największym graczom politycznym. Zamierza bronić swoich dzieci.

Trump w potrzasku. Śledczy poszukujący związków prezydenta Trumpa z Rosją depczą mu ostatni po pietach. Groźba uruchomienia impeachmentu staje się coraz bardziej realna.

Temat z okładki

Mama, tata, depresja. Dorastanie u boku rodzica z depresją jest jak przejażdżka emocjonalnym rollercoasterem. Traum z dzieciństwa w nie da się wymazać, na szczęście można się przed nimi chronić. Według światowej organizacji zdrowia w 2030 roku depresja będzie najczęściej występująca chorobą na świecie.

Społeczeństwo

Mamy tę moc. Krawcowa z Gdańsk w giągu tygodnia zebrała prawie 16 mln zł. Lekarka z Warszawy w dwa diu ponad milion. Obie pokazały, że czysta chęć robienia dobra wygrywa z charytatywnym lansem celebrytów.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 28 stycznia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów