Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

19.05.2019

Wprost (21) Komu zaufaja Polacy.

Inne wersje: txt

Temat z okładki: Zaskakujący finał kampanii. Napięcie w krajach Unii. Finanse europosłów pod lupą. Poradnik jak głosować

Kraj

Jak hartuje się plastelina. Kandydaci w eurowyborach lubią przedstawić swoją misję w kategoriach ostrej walki o polskie interesy. Ta walka oczywiście w UE się toczy, ale opakowania w znacznie bardziej miękką retorykę niż w Polsce, gdzie eurowybory są całkowicie podporządkowane krajowej polityce.

Brukselskie okno na świat. Dla tych, którzy dostaną się do europarlamentu, nowe stanowisko to nie tylko eldorado, lecz także szansa na warunki pracy, o których polscy posłowie mogą tylko pomarzyć.

Społeczeństwo

Matka Polka hejterka. Matczyna solidarność to miejska legenda. Matki hejterki do perfekcji opanowały zadawanie ciosów innym. Choć nie tylko one to robią. Na krytykę mam pozwalają sobie wszyscy. Wojny z macierzyństwem są coraz brutalniejsze.

Koniec bałwochwalstwa. Zachowanie przedstawicieli Kościoła w sprawie pedofilii pokazuje, jak bardzo potrzebna jest zmiana zasad funkcjonowanie tej instytucji w państwie. O konieczności tej zmiany mówią głośno nie tylko antyklerykałowie, lecz także księża i świeccy katolicy.

Biznes

Kto zarobi na Notre Dame. Francuscy milionerzy, którzy tak hojnie zrzucali się na odbudowę paryskiej katedry, nie musieli działać bezinteresownie. Dla niektórych z nich odbudowa Notre Dame może okazać się prawdziwą żyłą złota.

Małopolskie Orły nagrodzone. Firmy związane z produkcją żywności oraz branżowi liderzy zdominowali galę w Krakowie.

Kultura

Odwrócony lot.Lot” Romana Stańczaka był wydarzeniem tegorocznego Biennale Sztuki w Wenecji. Rzeźba stała się mocnym komentarzem do współczesnych przemian społeczno- -ekonomicznych. A dla samego artysty – świadectwem jego powrotu do życia.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 20 maja trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w poniedziałek od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów