Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

16.06.2019

"Wprost" (25) 30 lat rankingu 100 najbogatszych Polaków

Inne wersje: txt

Temat z okładki: Sensacyjne zmiany la liście 100 najbogatszych. Rekordowo dużo nowych nazwisk. Zaskakujące spadki. Nowe fortuny.

Kraj

Murem za Bonusem. Obrońcy praw człowieka alarmują: w Polsce nadużywana jest instytucja małego świadka koronnego. Tymczasem Ministerstwo Sprawiedliwości wprowadza przepisy w wyniku których patologia może się tylko rozszerzyć.

Falenta musiał się zabezpieczyć. Wyjaśnienie afery taśmowej będzie zależało od determinacji polityków, której brakuje każdej ze stron. Bo nikt nie wie, czy nie ma go przypadkiem na jakiejś taśmie – mówi Janusz Nosek, były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

PiS nie skręca w lewo. PiS, awansując na stanowisko ministra rodziny, pracy i polityki społecznej Bożenę Borys-Szopę, zagrało na nosie środowiskom pro-life – ogłosili po rekonstrukcji rządu obrońcy życia, czym wprawili kierownictwo PIS w prawdziwe zdumienie.

Schetyna jest konserwą.Od ubiegłego tygodnia pracujemy nad nowym scenariuszem. Za dwa-trzy tygodnie będzie wiadomo, czy w najbliższych wyborach wystartuje zjednoczona lewica – mówi Krzysztof Śmiałek, polityk z Wiosny.

Społeczeństwo

Rozwód z dzieckiem.Rozstanie z żoną to często także pożegnanie z rolą taty. Czasem ojcowie odchodzą od razu i z własnej woli, czasem więź z dzieckiem znika powoli, lecz w sposób nieunikniony.

Biznes

Bankowość dla wszystkich. W Polsce jest około 300 tys. Osób, które mogą korzystać z bankowości prywatnej. Zamożnych klientów Przybywa nad Wisły co roku, a średnia wieku milionerów spada.

Trendy

Boom na sąsiedztwo.Kiedyś relacje sąsiedzkie wynikały z samego zamieszkania w pobliżu. Czyli ludzie dostawali je wraz z odebraniem kluczy do mieszkania albo rodząc się w dawnej społeczności. Dziś są wynikiem wyboru. I coraz chętniej tego wyboru dokonujemy.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 17 czerwca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, poniedziałek od godziny 06:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów