Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

06.10.2019

„Do Rzeczy” (41) Sekret skuteczności prezesa. Jak Kaczyński rządzi PiS

Inne wersje: txt

Przeciwnicy polityczni nazywają go dyktatorem, współpracownicy i działacze partyjni mówią o zręcznym menedżerze. Szef PiS wyciągnął wnioski z przeszłości i przeprowadził partię suchą stopą przez całą kadencję  pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Wódz czy lider”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Ta kampania należała do PiS. To partia Kaczyńskiego nadawała ton, popełniała mniej błędów i skutecznie zażegnywała kryzysy zauważa Kamila Baranowska w tekście „Walec PiS”.

28 września odszedł Jan Kobuszewski. Aktor wybitny i kochany –  pisze Zbigniew Tomasz Zapert w artykule „Dusza Kobusza”.

LGBT to zaraza przekonuje prymas Czech, kardynał Dominik Jaroslav Duka w rozmowie z Pawłem Lisickim i Maciejem Szymanowskim, stając po stronie abp. Jędraszewskiego.

Mija 320 lat od odzyskania z rąk tureckich Kamieńca Podolskiego. Chociaż od rozbiorów nie należy on już do Polski, to każdy kamień mówi tu albo o chwale, albo o krwi Polaków zauważa Monika Odrobińska w artykule „Kwiat na kamieniu”.

Gdyby poważnie traktować głosy mediów, można by sądzić, że wybór laureata tegorocznej Pokojowej Nagrody
Nobla jest już przesądzony. Nie może nim zostać nikt inny niż Greta Thunberg przekonuje Teresa Stylińska
w tekście „Nobel i ekologia”.

Posiadacze kredytów „frankowych” mogą żądać uznania umowy za nieważną – orzekł Trybunał Sprawiedliwości UE – pisze Jacek Przybylski w artykule „Trybunał ukarał banksterów”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Marcin Makowski demaskuje plagę antypolskich fake newsów w Izraelu.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 7 października 2019

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów