Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

24.11.2019

Do Rzeczy” (48) Operacja „Celebryta” Kto lansuje Szymona Hołownię na prezydenta

Inne wersje: txt

Czy cudowne dziecko „otwartego katolicyzmu”, niedoszły zakonnik Szymon Hołownia, wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich? A jeśli tak, to kto sfinansuje kampanię publicysty? zastanawia się Piotr Semka w artykule „Operacja «Celebryta»”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

W UE po cichu liczą na Polskę – mówi prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS w rozmowie z Łukaszem Zboralskim.

Podbój kosmosu był dzieckiem zimnej wojny. Jak mógłby wyglądać, gdyby nie został przerwany? Próbuje to pokazać serial „For All Mankind” zauważa Piotr Gociek w artykule „Jak wróciliśmy na Księżyc”.

 Marksiści mordują na różne sposoby – podkreśla Krzysztof Karoń, publicysta i autor książki „Historia antykultury” w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Kornel Morawiecki i Władimir Bukowski współpracowali przy obalaniu komunizmu pisze Mikołaj Iwanow w tekście „Wołodia i Kornel”.

Liderzy Partii Demokratycznej boją się, że w 2020 r. Donald Trump znów wygra wybory. Robią więc, co mogą, aby stworzyć wrażenie, że prezydent popełnił straszne zbrodnie, za które trzeba go wyrzucić z Białego Domu. Tymczasem prezydentowi Trumpowi przybywa zwolenników zauważa Jacek Przybylski w artykule „Czy Trump zasłużył na »karę śmierci«?”

Koncern PayPal blokuje konta prawicowych klientów z Polski. Czy powód jest ideologiczny? – zastanawia się Tomasz Cukiernik w tekście „Cenzorzy biznesu”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również raport „Raport Cukrzyca 2019”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 25 listopada 2019

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów