Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.06.2020

„Do Rzeczy” nr 24: Dobra nowina Rafała Trzaskowskiego. Czym grozi zwycięstwo kandydata Platformy – przestrzegają Semka i Ziemkiewicz

Inne wersje: txt

– Sondaże wskazują na bardzo wyrównane szanse Rafała Trzaskowskiego w rywalizacji z Andrzejem Dudą. Czas więc spróbować wyobrazić sobie, jak ewentualne objęcie przez Rafała Trzaskowskiego roli prezydenta RP może zmienić polską politykę pisze Piotr Semka w artykule „Eurożołnierz w Belwederze?”.

– Od kiedy Tusk przeniósł się do Brukseli, a Schetyna zawiódł oczekiwania lewicowo-liberalnych salonów, Trzaskowski uważany był za oczywistego kandydata do przyjęcia przywództwa w PO i ubiegania się z jej ramienia o prezydenturę w roku 2020 – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Totalna opozycja w pałacu?”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Każda władza ma rzesze nadgorliwych wyznawców – mówi Kazik Staszewski w rozmowie z Marcinem Makowskim.

„Bunt i afirmacja” to książka mądra, ciekawa, odważna. Z gatunku tych, za którymi tęsknimy – ocenia Krzysztof Masłoń w tekście „Znaki naszego czasu”.

Nie jestem prorosyjskiprzekonuje Krzysztof Bosak, poseł, kandydat Konfederacji na prezydenta, w rozmowie
z Maciejem Pieczyńskim.

Wizytówką przedwojennej Wileńszczyzny były len i raki. Region jednak chlubił się przede wszystkim wileńską firmą Elektrit, produkującą radioodbiorniki na cały świat piszą Sławomir Koper oraz Tomasz Stańczyk w tekście „Radio
z Wilna”.

– Nie tylko Amerykanie nie mają wątpliwości, lecz także wiedzą to służby na całym świecie: Antifa jest groźna dla ładu i porządku – zauważaŁukasz Warzecha w artykule „Lewacka przemoc”.

– To nie my jesteśmy dziś w defensywie – przekonuje Konrad Szymański, minister ds. europejskich, w rozmowie
z Antonim Trzmielem.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Katarzyna Pinkosz o tym, czym dziś leczymy COVID-19.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 8 czerwca 2020.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów