Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

12.06.2020

e-Wprost nr 5 (20): Kogo wybierasz? Psychopaci i narcyzy w polskiej polityce, portrety psychologiczne kandydatów na prezydenta, czy jesteśmy rasistami?

Inne wersje: txt

Plan Dudy, Budka zazdrosny o Trzaskowskiego, wypadek syna saudyjskiego ambasadora, politycy spod ciemnej triady, wywiad z Harlanem Cobenem, najlepsze nowości na Netfliksie. Ponad 200 stron do czytania.

Kogo wybierzesz? To tytuł okładki najnowszego wydania e-Wprost. Wybory już za dwa tygodnie, a my kreślimy portrety psychologiczne kandydatów na prezydenta. Kto jest narcyzem, kto uwodzicielem, kto odgrywa rolę grzecznego ucznia, a kto radykała w dobrze skrojonym garniturze?

Co jeszcze w najnowszym e-wydaniu „Wprost”?

 • Niedyskrecje parlamentarneJoanna Miziołek i Eliza Olczyk powracają z porcją najnowszych sejmowych plotek. 
 • Licencja na bezkarność Marcin Dobski o sprawie syna ambasadora Arabii Saudyjskiej w Polsce. Jechał 140 km/h przez Warszawę służbowym bmw. Uderzył w hondę, którą ojciec wiózł 9-letnią córkę. Obydwoje musieli przejść ciężką rehabilitację. Dziewczynka chodzi o kulach. W międzyczasie prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie. Ambasada nawet nie przeprosiła.
 • Narcyz, spolegliwy uczeń, kaznodzieja i inni Joanna Miziołek przedstawia portrety psychologiczne kandydatów na prezydenta
 • Plan Dudy kontra zmiana Trzaskowskiego - Tych wyborów nie wygra ten, kto obieca Polakom więcej gruszek na wierzbie, tylko kandydat, który przeprowadzi ich przez chude lata kryzysu - uważa Łukasz Rogojsz
 • Czekając na reaktory - wywiad Pawła Bednarza  Andrzejem Strupczewskimo tym, że projekt polskiej elektrowni atomowej nie umarł. W grę wchodzą dwie lokalizacje.
 • Jak uwolnić się od długów Krzysztof Oppenheim przedstawia poradnik dla przedsiębiorców, których koronawirus wpędził w finansowe tarapaty. 
 • Nie jestem rasistą, ale... - rozmowa Małgorzaty Fiejdasz - Kaczyńskiej dr Margaret Ohia-Nowak, polonistką i edukatorką kulturową o tym, co jest rasistowskie, a co rasistowskie nie jest. 
 • To było zwykłe morderstwo - tekst Jakuba Mielnika o zagadce morderstwa szwedzkiego premiera Olofa Palmego. Wyjaśniła się akurat w szczycie pandemii. Przypadek?
 • Wielka draka z WHO - Skandal, igranie z życiem, uwikłanie w interesy koncernów farmaceutycznych, globalny spisek polityczny – to niektóre z komentarzy po wycofaniu z medycznego pisma „Lancet” niezweryfikowanej publikacji na temat najczęściej stosowanych leków w COVID-19. Więcej w tekście Katarzyny Pinkosz
 • Czasy Sekty Krzysztof Kwiatkowski o pierwszym anglojęzycznym filmie Małgorzaty Szumowskiej, który ma swoją premierę na Netfliksie
 • Wszystkich moich bohaterów łączy jedno - wywiad Dawida MuszyńskiegoHarlanem Cobenem. Sprzedał 70 mln książek, Polacy wzięli na warsztat ekranizację jego bestselleru. Co sądzi o naszych czytelnikach?
 • Kowboj w Dolinie Krzemowej Leszek Bugajski o najnowszej książce Jeffreya Deavera. Mistrz grozy startuje z nowym cyklem thrillerów.

Najnowsze wydanie e-Wprost będzie dostępne od godziny 15:00 w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App Store i Google Play. Teraz łatwe do czytania również na urządzeniach mobilnych.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów