Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

21.06.2020

„Do Rzeczy” nr 26: Ziemkiewicz o atakach na siebie i swoją nową książkę: Oskarżam oszczerców.

Inne wersje: txt

– Mamy dziś w Polsce do czynienia z całą sprawnie funkcjonującą maszynerią zastraszania, cenzurowania i łamania karier. Czas się jej przeciwstawić pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Anatomia oszczerstwa”. 

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Do Polski przyleci więcej amerykańskich żołnierzy – zapowiada Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce, w rozmowie z Marcinem Makowskim.

LGBT to ideologia, a nie ludzie. Kropka mówi Jacek Żalek, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, poseł Porozumienia w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

– Zarzucać Sienkiewiczowi rasizm mogą jedynie idioci, których skądinąd mamy wysyp zauważa Krzysztof Masłoń w artykule „Fiołkowe brednie”.  

Konserwatyści w Hiszpanii wiedzą, że śledztwo w sprawie korupcji króla jest tak naprawdę lewicowym zamachem na koronę –  pisze Małgorzata Wołczyk w tekście „Zniszczyć monarchię”.

– Radykalne cięcie stóp procentowych przez NBP w połączeniu z wysoką inflacją sprawiło, że oszczędności Polaków szybko tracą wartość. I chociaż formalnie nie mamy jeszcze ujemnych stóp procentowych, to realnie są już też w Polsce. Jakby tego było mało, pierwsze banki każą sobie dodatkowo płacić za przechowywanie pieniędzy na rachunkach zauważa Jacek Przybylski w artykule „Podatek od oszczędności”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Radosław Wojtas o burzowym czerwcu i polskiej Alei Tornad.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 22 czerwca 2020

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów