Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

24.07.2020

e-Wprost nr 11 (26): Wydanie wakacyjne: gdzie jechać, jak odpocząć, co czytać na wakacjach? Kulisy zatrzymania S. Nowaka, plany na rekonstrukcję rządu, tajemnice gwiazd Hollywood. + Dodatek o zdrowiu Polek.

Inne wersje: txt

Co jeszcze w najnowszym „Wprost”?

„Krajobraz po bitwie o Pałac” - Jak prezes Jarosław Kaczyński chwalił premiera Mateusza Morawieckiego, czym doprowadził do furii jego przeciwników z obozu Zjednoczonej Prawicy. Marcin Dobski przedstawia też plany na rekonstrukcję rządu, do której ma dojść jesienią.

„Czy Platforma jeszcze pokona PiS?” - Mimo przegranych wyborów w szeregach Platformy Obywatelskiej atmosfera daleka jest od grobowej. Faktem jest jednak to, że Prawo i Sprawiedliwość właśnie wygrało po raz szósty z rzędu. Jeśli Platforma chce w końcu przerwać tę passę, musi spełnić siedem warunków, które wymienia Łukasz Rogojsz.

„Nierówne płace kobiet i mężczyzn to mobbing” - Jest XXI w., a niektórzy pracodawcy dyskryminują kobiety, dając im niższe wynagrodzenia. Musimy skończyć z luką płacową, która się pojawiła – mówi Anna Gembicka, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w rozmowie z Joanną Miziołek.

„Świat od nowa” - Musimy przyzwyczaić się do słowa, które od teraz, w czasie wyjazdów czy wcześniej – ich planowania – będzie nam towarzyszyło już zawsze. To „elastyczność”  – mówi Robert Szulc, podróżnik i bloger w rozmowie z Pauliną Sochą – Jakubowską.

„Boom na kampery” - Polscy turyści pokochali kampery. Duży wpływ na wzrost popularności caravaningu ma pandemia koronawirusa. Wypożyczalnie przeżywają oblężenie, a auta są już rezerwowane na przyszły rok – pisze Paweł Bednarz

„Lekcja z kryzysu” - Marta Smith, która w duecie „Dwie Marty – Kobieca Strona Inwestowania” prowadzi biznes szkoleniowy online dla przedsiębiorców, radzi jak podnieść się po biznesowej porażce.

„Co powie Nowak”Jakub Mielnik pisze, że w zatrzymaniu Sławomira Nowaka nie ma w Polsce żadnego drugiego dna. Co innego na Ukrainie, gdzie może on się przydać jako źródło wiedzy o korupcyjnych interesach ludzi z najbliższego otoczenia byłego prezydenta Petra Poroszenki.

„Przychodzi Polka do ginekologa” -  Większość kobiet chodzi do ginekologa, kiedy miesiączkuje i potrzebuje antykoncepcji lub jest w ciąży. Funkcjonuje szkodliwy mit, że kobieta po menopauzie, szczególnie gdy rzadko współżyje, nie ma potrzeby badania się – mówi prof. Jan Kotarski w rozmowie z Katarzyną Pinkosz.

„Dynastia” na miarę XXI w. - Czy Amber Heard butelką wódki odcięła opuszek palca Johnny’emu Deppowi i jak wygląda penis Harveya Weinsteina. To nieoczekiwany skutek uboczny ruchu #metoo: znów bez cienia zażenowania emocjonujemy się brudami i tajemnicami gwiazd. Więcej w tekście Krzysztofa Kwiatkowskiego.

„5 książek idealnych na wakacje”Leszek Bugajski przedstawia gorące nowości wydawnicze do czytania nie tylko w upał.

Najnowsze wydanie e-Wprost będzie dostępne od godziny 15:00 w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App Store i Google Play. Teraz łatwe do czytania również na urządzeniach mobilnych.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów