Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

23.08.2020

„Do Rzeczy” nr 35: Szczepan Twardoch – nawrócony na ideologię LGBT

Inne wersje: txt

– Dopiero pod sztandarem LGBT poczuł się Szczepan Twardoch właściwą osobą na właściwym miejscu. Przy okazji wykazując się politycznie  – zauważa Krzysztof Masłoń w artykule „Przemienienia Szczepana Twardocha”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Rozgłośnia, która w manifeście założycielskim obiecywała przestrzeń wolnej debaty, miesiąc po starcie zamieniła się we własną antytezę – przekonuje Marcin Makowski w tekście „Nowy Wspaniały Świat”.

– Tom Hardy jako Al Capone, Kyle MacLachlan w roli lekarza mafii – takiego obrazu chicagowskiego gangstera jeszcze nie widzieliście – pisze Piotr Gociek w artykule „Człowiek z blizną”.

 – Pozornie systemowa walka z nadwagą zdaje się rozsądna. Wydawałoby się, że nie ma nic oczywistszego niż wprowadzenie przepisów przeciw tuczącemu jedzeniu. To jednak wcale nie jest takie oczywiste – ostrzega Łukasz Warzecha w tekście „Zdrowo ograniczeni”.

 Walka o obsadę stanowiska metropolity wrocławskiego po śmierci kard. Bolesława Kominka trwała dwa lata.
Czy bp. Henrykowi Gulbinowiczowi w otrzymaniu nominacji pomogły potajemne rozmowy ze Służbą Bezpieczeństwa? –
docieka Rafał Łatka w artykule „Kulisy wyboru metropolity”.

Dopóki mnie nie zabijecie, nie będzie innych wyborów – ostrzegł Alaksandr Łukaszenka. Po największej w historii kraju demonstracji jego przeciwników i paraliżujących kraj strajkach dopuścił pomysł nowych wyborów, ale dopiero po zmianie konstytucji. Czy ostatni dyktator Europy pójdzie w ślady Jaruzelskiego, czy czeka go los Ceaușescu i Kaddafiego? – zastanawia się Jacek Przybylski w tekście „Łukaszenka walczy o życie”.

– Polacy w ostatnich miesiącach ruszyli na zakupy kruszców. to jeszcze nie gorączka złota, ale handlarze przeżywają prawdziwe oblężeniezauważa Jakub Wozinski w artykule „Złoto znów mocno błyszczy”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również kolejny odcinek „Lata z Wojciechem Cejrowskim”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 24 sierpnia 2020 r. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów